.

Wild~

18. května 2013 v 21:56 | Hagu-chan Uchiha |  JongKey

Wild~


Byl předurčen zabít každého, kdo bude slabší než on...
Byl předurčen zabít každého, kdo se ho pokusí dotknout...
Byl předurčen tomu, kdo ho dokáže zkrotit...

Byl předurčen k tomu, aby ho vůbec někdo zkrotil?
Byl mu předurčen vůbec někdo, kdo ho bude doopravdy milovat?
Nebo je jeho život jen promarněný čas?

Warning! Yaoi scéna a hrubé výrazy! * I know you love it! :D *Bylo ráno jako každé jiné. Každodenní rutina: vstát, jít do školy, několik hodin se příšerně nudit...
Teda aspoň to tak ze začátku vypadalo.
"Třído! Dnes se můžeme jít podívat do velice speciálního institutu, kde chovají divoké společníky!" oznámil nám nadšeně náš třídní Lee Jinki, jinak zvaný Onew.
"Divoké společníky? Jak to myslíte?" zeptal se okamžitě Minho, který byl mimochodem můj přítel z dětství.
"No... řekněme, že jsou úplně nedotčení... a to z jednoho hlavního důvodu: Nikoho na sebe nenechají sáhnout... vlastně skoro nikoho..." Onew se zamyslel.
"Skoro nikoho?" začínal jsem být zvědavý.
"Ale Jonghyune, neříkej mi, že zrovna ty nic o společnících nevíš!"
"Jasně že vím! Ale ne o těch "divokých"..." protočil jsem oči v sloup.
"Takže vám to budu muset vysvětlit... Oni divocí společníci... Mají dost složitý život. Jsou to krásná stvoření a každý po nich touží, ale oni potřebují někoho kdo je... Ovládne, komu budou moct patřit a kdo je přemůže... Pokud jednoho chcete * povzdech * Musíte ho nebo jí brutálně ojet... A to není nic jednoduchého!" nikdy jsem neviděl Onewa tak vážného... Většinou byl takové.. pako, které věčně lačíní po kuřeti...
"Vážně mě začínají zajímat~!" zasmál jsem se.
"Pokud budeš mít dost síly..." Onew pokrčil rameny. "Nah a teď všichni! Jdeme už na nás čekají!"
Celá třída se vydala k autobusu, nesnášel jsem autobusy... Veřejná doprava... fuj!

Po necelé půl hodině jsme dorazili na místo.
"Vítejte v naší stanici pro divoké spolenčíky!" uvítal nás vysoký muž, dost mi připomínal Minha... "Mé jméno je Choi Siwon a dnes vás tu budu provázet!"
S tím nás hned zavedl do první budovy.
"Tak mláďata! Tady máme nejmírnější společníky. Jsou roztomilí, že ano? Ale nenechte se zmást! Vypadají roztomile, ale s roztomilostí by vám nejradši urvali hlavu!" zasmál se a já pozvedl obočí, nechtělo se mi tomu věřit!
Postupně nám ukázal všechny části budovy až na jednu.
"Ehem Siwon- hyung je tu ještě jedna budova..." ukázal jsem na trochu zastrčené dveře s velkým nápisem "PART 22". Siwon se zarazil.
"Nevím jistě jestli je dobré vás tam... vodit..." váhal?
"Proč?" ani Onew nechápal proč.
"Popravdě... Ani já nikdy neviděl toho, kdo je tam... Slyšel jsem jen, že zabil i našeho bývalého ředitele, který se ho pokoušel pokořit... Ten kluk je tu už od dětství, protože na sebe přitahoval moc lidí a tím pádem jich moc zabíjel..." vysvětloval nám Siwon.
"Můžeme ho vidět? Je zavřený nemůže nám ublížit, neh?" Onew byl zvědavý, stejně jako my všichni.
"Dobře, ale netuším, co uvidíte..." Siwon si povzdechl a otevřel velké ocelové dveře, poté jsme prošli dlouhou chodbou až k do místnosti, která byla rozdělená na menší a větší část, ta větší byla za silným tvrzeným sklem.
V oné větší místnosti seděl tak maximálně 17. letý kluk. Pokud jsem si dobře všiml tak projížděl nějaké e-shopy s oblečením, vypadal klidně, ale jakmile si všiml, že už tam není sám, jeho oči zrudly a potichu zavrčel.
"JAKÝ DĚVKY MĚ ZASE RUŠÍ KU*VA!!" zakřičel a vydal se proti sklu, všichni jsme ustoupili o krok dozadu.
"Děsivej!" prohlásil Taemin.
"Ale sexy!" pokýval jsem uznale hlavou. Jeho pohled padl na mě, byl plný nenávisti a já zjistil, že bych ho moc rád pokořil! Chtěl jsem, aby byl můj!
"Jak je velká šance, že by mě zabil?" otočil jsem se na Siwona a ten se zasmál.
"Mladý pane! Neříkejte mi, že byste se chtěl pokusit pokořit někoho jako je on! Kim KiBum... Snad jediný společník, který je nepokořitelný!"
"Chtěl bych to zkusit..." nahodil jsem super vážný výraz.
"Jonghyune... tvůj otec nebude rád, když tě přineseme domů na kousky!" Onew se na mě výhružně podíval a onen kluk za sklem... Kibum se ďábelsky zasmál.
"Nebojte! Já nekouskuju... Krev je nechutná!" jak se smál.. štvalo mě to... vážně jsem mu chtěl ukázat, že není tak nepokořitelný jak si myslí!
"Jsem si jistý! Chci to aspoň zkusit! Sere mě ten jeho povýšenej pohled!" zavrčel jsem a Kibum se ušklíbl.
"Napiš svým rodičům, protože živý se z mé místnosti nedostaneš~." vážně mě ta jeho arogance štvala!
"Myslím, že to nebude potřeba. Rád zjistím jak moc seš úzkej~." i já se na něj ušklíbl.
"Fajn, jak chceš, nah bando necháme je tu osamotě!" Siwon zbytek naší třídy i s Onewem vyhnal ven. "Nah tady máš klíč... jen prosím... kdyby si ho nedával.. radši uteč! Kibum je... no prostě nikdy nevíš co udělá!" varoval mě Siwon a já přikývl.
"Jasně, budu si na koťátko dávat bacha!" Siwon přikývl a odešel taky.

Zhluboka jsem se nadechl a prošel 1. dveřmi do ne moc dlouhé chodby. Odemkl jsem dveře dělící mě od Kibuma, znovu jsem se z hluboka nadechl.
"Jdeme na to!" řekl jsem si povzbudivě.
Otevřel jsem dveře a jak jsem trochu čekal nikoho jsem neviděl. Opatrně jsem koukl za dveře, byl tam a hned zaútočil, jen tak tak jsem se vyhl jeho dost ostře vypadajícím drápkům.
"Měl by sis ostříhat nehty!" řekl jsem a Kibum se ušklíbl.
"Jestli mě dokážeš zkrotit můžeš mít další výzvu: Ostříhat mi nehty!" znovu zaútočil, teď jsem jeho ruku chytil, ale on se přetočil a vykopl, silně mě kopnul do stehna a já ho pustil, okamžitě přišel další útok, ale tomu už jsem se vyhl úplně a Kibuma přimáčkl ke zdi. Vztekle zavrčel a dupnul mi na nohu, uskočil jsem od něj, ale hned jsem ho znovu chytil.
"Hajzlíku jeden!" zavrčel jsem a pokusil se ho nějak zpacifikovat, už jsem myslel, že se mi to povedlo, ale ten hajzl mi dal takovou hlavičku až jsem ucítil pachuť krve v ústech.
"Tos přehnal..." znovu jsem na něj zavrčel a čapnu lho za vlasy, smýknul jsem s ním ke zdi a dravě se přisál na jeho rty, jak jsem čekla silně mě kousnul, což jsem mu opětoval.
"Nejsi tak špatnej~..." zavrněl a znovu se mě pokusil kopnout, donutil mě tak odskočit od něj. Jen vteřinu jsem povolil na pozornosti a už jsem ležel skopnutý na zemi, Kibum mě okamžitě zasedl a chystal se mě zabít, ale já se překulil nad něj, když mě jednou rukou pustil. Zaryl jsem mu nehty do zápěstí, syknul bolestí.
"Nebudeme to prodlužovat zlato!" zavrčel jsem a začal jsem z něj strhávat oblečení. Bránil se, drápal mě, kousal, kopal, ale já to nevnímal.
Když byl Kibum podemnou úplně nahý nastal menší problém... Jak jsem mu měl kurva rozáhnout nohy, když jsem ho musel držet!
"Kurva roztáhni ty nohy!" zavrčel jsem a pustil jeho ruce, okamžitě do mě začal mlátit a snažil se mi vyhroutit, ale já pevně držel jeho stehna, která už měl plná šrámů od mých nehtů. Po úporné bitvě se mi povedlo roztáhnout mu nohy a proniknout do něj. Vykřikl bolestí.
"Tohles ještě nezažil co?!" uchechtl jsem se, jak jsem uviděl slzy u jeho krvavě rudých očí. Vztekle zavrčel a pokoušel se mě z něj dostat, ale já se nenechal, už jsem byl moc blízko!
Chytil jsem jeho zápěstí a donutil ho zůstat aspoň trochu v klidu. Poprvé jsem do něj mohl tvrdě přirazit, prohnul se v zádech a zasténal.
"Líbí se ti to co ty malá děvko!" znovu jsem se uchechtl, líbilo se mi jak sténal, kroutil se, křičel a přirážel proti mě~.
Cítil jsem jak mu po stehnech stéká krev, ale bylo mi to jedno... On si nic jiného nezasloužil! Ještě několikrát jsem do něj přirazil, než jsem dosáhl pomyslného vrcholu.
Nezbyla mi prakticky žádná síla, takže jsem se na něj složil. Čekal jsem, že se mi pokusí minimálně zlomit vaz, ale nic... v klidu ležel podemnou a jeho ruce jen tak ležely na mých zádech.
Po chvíli jsem se trochu nadzvedl a podíval se na něj, jeho oči už nebyly krkvavě rudé, ale tmavě hnědé a hlavně nebyly plné nenávisti... Celkově jeho výraz se změnil. Pozvedl jsem jedno obočí a sedl si, Kibum si sedl taky. Naklonil hlavu na stranu a v tu chvíli vypadal jako to nejroztomilejší stvoření, které jsem kdy viděl. Chvíli na mě ještě takhle čučel než udělal věc co jsem nečekal, že udělá... Skočil mi kolem krku a pevně se ke mně natiskl. Totálně jsem nechápal....

Po nějaké době jsem ho donutil najít si nějaké oblečení, neřekl ani slovo jen prostě... dělal co jsem mu řekl... Když se konečně oblékl a sbalil si nějaké věci.. no nějaké, sbalil všechno co měl... a bylo toho dost, tak jsme konečne vyrazili, ven. Nastal menší problém a to takový, jak kurva doprdele práce otevřít ty dveře?! Kibum našel nějaký pultík s tlačítky, začal je všechny mačkat, až nakonec zmáčkl správný a tak dveře otevřel.
"Šikovný Kibummie~!" poťapkal jsem ho po hlavě a on mojí ruku s lehkým zavrčením odstrčil. Pán neměl rád, když mu někdo cuchal vlasy~.
Společně jsme vyšli z poza ocelový dveří na na tváři výtezný úsklebek.
"Ha! Kdo mi nevěřil, že to dám?!"
"Wow! Chlapee tys to dal!" Minho si se mnou dal highfive a Kibum ho probodl pohledem a zavrčel.
"Si piš!... Naah co zase?!" otočil jsem se na Kibuma, který už si nás zase nevšímal a pozoroval pro něj novu místnost.
"Nah Siwon- hyung... proč přestal mluvit?" poté co jsem nad Kibumem protočil oči v sloup, otočil jsem se na Siwona.
"To je normální, netuším proč to dělají, ale maximálně za pár týdnů se zase rozmluví, neboj se..." dost mě tímhle uklidnil, lekl jsem se, že jsem mu něco udělal.
"Uff vážně jsem se lekl!.....Mimochodem kde je Onew s Taeminem?" vlastně mi ani nebylo divné, že zrovna tyhle dva zmizeli.
"Nejspíš si to někde rozdávají, Onew měl nerva..." pronesl Minho, který se věšel na Nichkhyuna.
"Jasně... jak jinak taky..." uchechtl jsem se a pak mi došlo, kde je sakra Kibum?! Nebyl daleko, pozoroval Onewa který se spolu s Taeminem vraceli nejspíš ze záchodů nebo bůh ví odkud...
"Kibume..." zavolal jsem na něj a on se poslušně vrátil ke mně.
"Vidím, že se ti nějak podařilo pokořit ho..." Onew uznale pokýval hlavou.
"Jop~... ale ani netušíš jak mám rozdrápaný záda a ruce a jak jsem od něj pokousanej a pokopanej!" uchechtl jsem se a Kibum se zahihňal.
"Je dobře, že nemluví.. Mohl by to všechno jen nahrát... vůbec si ho nemusel pokořit víš o tom? Možná jen čeká na okamžik, kdy tě zabije..." všichni jsme se otočili na Kibuma a on se nevinně usmál.
"Tak ho hold budu muset pokořit znovu, pokud se mě pokusí zabít~." pokrčil jsem rameny.

O několik hodin později...
Vracel jsem se domů, po boku s Kibumem a jeho kufry... vlastně... první co bylo vidět byly právě ty kufry, dlouho nic a pak až Kibum...
"Vážně toho musíš mít tolik? Jsem z bohatý rodini a určitě tolik věcí nemam!" Kibum se na mě divně koukl, jako kdyby říkal: Jo musím toho mít tolik a drž už hubu!
Pokrčil jsem rameny a zazvnonil jsem u brány.
"Ano?" ozvalo se z takového toho mluvítka.
"Tady Jonghyun..."
"Oh vítejte doma mladý pane!" ozvalo se znovu a brána se začala otevírat, vešel jsem do dvora následován Kibumem, který si vše důkladně prohlížel.
"Appa!" zavolal jsem na svého otce, který se chystal odjet.
"Oh Jonghyune, vítej doma... Ehem koho to máš sebou?" otec pozvedl jedno obočí.
"Joo jasně! Appa tohle je Kibum můj už ne tak divoký společník, Kibume to je můj otec." představil jsem je. Kibum nevypadal, že ho můj appa nějak zajímá, protože dál skenoval okolí.
"Už ne tak divoký společník? Chceš mi říct, že je z toho místa kam jste jeli se třídou?" zeptal se.
"He? Ty víš, že jsme tam jeli... No to je jedno, ale jop je od tamtud... z místnosti 22! Legendární společník! A je jen můj~!" spokojeně jsem se usmál.
"No... to je dobře... doufám, jen si na něj dávej pozor... Tihle společníci jsou zákeřní!" varoval mě appa a já jen přikývl, poté appa odjel.
"Nah Bummie jdeme dovnitř?" otočil jsem se na Kibuma, který skenoval mojí fenku Roo. Kibum jen lehce přikývl a šel se mnou.

Z pohledu Kibuma.
Nemohl jsem uvěřit, že někdo jako on mě mohl... Aish! Něco mi muselo být... Chtěl jsem si být jistý, že právě onen puppy-saurus je ten, který mě dokáže ochránit... Moc jsem tomu nevěřil, takže jsem si to musel nějak prověřit!

Když mě prováděl po domě prohlížel jsem si důkladně celý dům a nalezl jsem hned několik míst kudy budu moct zdrhnout... Pokud by vážně byl ten pravý, buď mě nenechá dojít dál jak na zahradu nebo mě do max 6. hodin najde!
Nastal večer...
Jonghyun mě nechal v klidu se vykoupat... 2 hodiny jsem strávil jen válením se ve vaně... Prakticky nerušeně, jen mě Jjong přišel každých 20 minut zkontrolovat jestli jsem se neutopil bo co...
Když jsem se po těch 2 hodinách dokopal vylézt z vany Jonghyun už ležel v posteli. Hrál nějakou hru na mobilu.
"Milostpán už se uráčil vylézt~?" uchechtl se a já na něj vyplázl jazyk.
"Pojď už spát..." řekl tiše a uvelebil se na posteli. Zalezl jsem k němu a jen jsem tiše očekával až usne...

Zpět z pohledu Jonghyuna...
V klidu jsem spal, ale najednou mi došlo, že vedle mě něco chybí... Něco co mě několik hodin zahřívalo... Prudce jsem otevřel oči.. Jak jsem si myslel Kibum byl pryč!
Rychle jsem na sebe hodil župan a vydal se ho hledat.
Prohledal jsem celou zahradu, ale nikde nebyl.
"Aaaaiiiisssssh!! Kurva Kibume kde jsi?!" vykřikl jsem, něco mi říkalo, že není daleko.
Pak jsem ho uviděl, seděl na stromě, nejspíš spal. Potichu jsem za ním vylezl. Opravdu spal... Jemně jsem ho vzal do náruče a odnesl zpátky do sídla.
"Počkej ty malej, já ti dám zdrhat..." mrmlal jsem si pod "vousy".

Další ráno~
Ráno jsem se probudil kolem 9. jak jsem čekal Kibum byl zase pryč.
"Aish... já ho zabiju...." líně jsem se zvedl a vydal se ho hledat. Na zahradě tentokrát vážně nebyl a já začínal mít strach, najednou jsem uslyšel něčí křik.
"Appa!" rozběhl jsem se za ním a uviděl jsem Kibuma s rudě zařícíma očima nad mrtvolou mého otce.
Jakmile mě Kibum uviděl, jeho oči zhnědly a vrhkly mu do nich slzy. Vzklikajíc mi skočil do náruče.
"Jonghyunie! On mi chtěl ublížit!" Kibum se mi schoulil do náruče a já nevěděl co dělat... Nemohl jsem uvěřit tomu, že by mi můj vlastní otec chtěl přebrat společníka, ale pak mi došlo, že proč by ne... Kibum k sobě vždy přitahoval hodně pozornosti, takže proč by se o něj otec nepokusil... Bylo mi z toho zle... Pevně jsem Kibuma sevřel v náručí.
"Neboj se... Už nikomu nedovolím, aby ti ublížil!" Kibum se na mě podíval.
"S-slibuješ?" popotáhl a já se pousmál.
"Slibuju..." řekl jsem a jemně ho políbil. "Už nikdo, ti neublíží!"
The end!
PS: Chyby prosím ignorujte , ari~ :)
PPS: Anooo tohle je trošku z jiného vesmíru. Kde nejsou tak úplně lidé :D Yeah sci-fi! XD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co je nejhorší?...

NaruHina 16.7% (47)
SasuSaku 40.6% (114)
NaruSaku 25.6% (72)
SasuHina 17.1% (48)

Komentáře

1 Duo Kokoro Duo Kokoro | 18. května 2013 v 22:16 | Reagovat

KAWAIIIIIIIIIIIIII.. Kurwa Umma tohle je dokonalý! Je to bezvadný a ťuťu a... a... a.. to nejde popsat, je to skvělý! Moc moc povedený

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 18. května 2013 v 23:45 | Reagovat

*-* Nom já tak nějak vůbec netuším co na to říct xD Ten konec se mi zdá trochu... xD no jako dobře no xD
Povídka je to vážně úžasná. Celkem na mě zapůsobila *-*

3 Tess Tess | Web | 19. května 2013 v 16:41 | Reagovat

umma!!^^ to je úplně úžasné !!! ^_^ nemám slov !! *_* jen ten konec...je moc usekly :) ale jinak úžasné ;)

4 kpopluli kpopluli | Web | 19. května 2013 v 17:28 | Reagovat

Jéééééééj.. to je ta povídka na ten sen.. XDD Jupiajej!! Zase můžu něco komentovat *ďábelskej smích alá Teminnie* XDD Mhuhahahah.. Konečně můžu zase vyjádřit svůj názor k něčemu.. (ne že by jsi mích keců neměla za tejden dost) Ale chápeme se... :'D Normálně.. Víš, jak nebezpečný je číst si tu povídku v posteli?... Blízko zdi? jako.. AU! XDD navíc jsem si málem prokousla ret z toho, jak sjem zadržovala smích. Fakt bych nechtěla, aby na mě moje milovaná maminka vlítla i s ovladačem na televizi.. *dostává bolest hlavy z nadměrného přívalu keců, který by Ti sem mohla napsat* hehe-heh-he.. XD
                              ***
Táákžeeee...povídkaaaa... byla SUPER!! :D Je dobře, že si TO Jjongie chtěl vyzkoušet zrovna na naší nebezpečně sexy lišce. Ale.. kurvadoprdele to byl ale divokej sexík.. XDD Rrrrrrrr... *__*     A ten konec... Oh yeah!!(oh-oh-oh yeah, I'm feeling good oh yeah yeah-yeah oh yeah-yeah-yeah) :D ..Mě se ten táta nezdál už od čuchu.. :'D *tříská palmou do podlahy* XDD Však ty víš, že se mi ten konec zdá "normální" :'DD Víš jak jsem štěstm třískala hlavou do zdi, když ho Key-ssi zabil? :D Ale nechápu co je na konci.... "Slibuju..." řekl jsem a jemně ho políbil. "Už nikdo, ti neublíží!" .... divného.. :D Absolutely normal!! *souhlasně pokyvuje hlavou* No nic.. Lufina končí...konec.. *:D*

5 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 20. května 2013 v 17:34 | Reagovat

Jůůůů!! To je tak rozkošné! Kibummie je prostě kya! :3

6 Rei-chan Rei-chan | Web | 20. května 2013 v 17:52 | Reagovat

to bolo super *-* rada čítam tvoje poviedky a teším sa na ďalšiu :3

7 Shiori Shiori | Web | 20. května 2013 v 18:01 | Reagovat

to bylo SUPER :-D  je to rozkošné, nádherné a nejvíc se mi na tom líbí pár Onew a Taemin (já ten pár miluju) opravdu náááádhera :-D

8 kaspareq582 kaspareq582 | Web | 27. května 2013 v 15:25 | Reagovat

Háá....tak to je geniální!To se mi fakt líbí...Wau....píšeš fakt úžasně...přidám si tě na seznam mých oblíbených autorek :D *ne nedělám si srandu XD* A to jsem od tebe četla jen tohle XDDDNo..du pokračovat XDD
P.S fakt úžasně napsaný XD

9 Alex Ayano Kowai Alex Ayano Kowai | Web | 7. června 2013 v 21:16 | Reagovat

Och och úplne peckové no mňam :3 jaj, ale to s tým otcom, sila :D

10 Sayuri Takashima Sayuri Takashima | 30. prosince 2013 v 18:33 | Reagovat

Moc se ti to povedlo!!!
Tahle se mi zatím líbí nejvíc!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama