.

Leden 2012

Tak tady to máš Shizuko-chan ^^

31. ledna 2012 v 17:49 | Hagumi-chan Uchiha |  Other
Eheeem, řekněme, že je to pokus o polonahýho Sasukeho XD


Něco jsem zjistila! O_O

30. ledna 2012 v 20:05 | Hagumi-chan Uchiha |  Other
Milované otaku, ale také milovnice FF * hlavně shounen-ai a yaoi XD * ... ale hlavně Vy co čtete moje povídky a dáváte komentáře! ^^ Musím vám říct, že Vás miluju ♥ a to vážně! Jenom díky Vám mam chuť pořád psát a snažit se zlepšovat se! ^^ Moc Vám za to děkuju, že mě držíte nad vodou, i když už jsem chtěla psaní hodněkrát vzdát, ale díky Vám mě to vždycky přešlo a teď na nějaký přestaní s psaní ani nemyslím! Takže moje povídky jsou hlavně pro Vás! A díky Vám mě to tak příšerně baví! ^^
Arigatou gozaimas miláčkové! ^^ ~♥

Na přání pro Aki-chan!

29. ledna 2012 v 0:14 | Hagumi-chan Uchiha |  Na přání
Trochu jiná popelka

Bylo 14. 2. 2012. Konal se Valentýnský ples. Tento ples nebyl povinný, ale přesto se na něm sejde každý rok několik stovek jak zamilovaných tak i smutných srdcí. Říká se, že právě na tomto plese se stala jedna zvláštní věc a ta potrvdila pravidlo: Mezi nenávistí a láskou je jen tenká hranice. Pohodlně se usadtě a poslechněte si příběh jedné neobyčejné lásky. ^_^ ~♥ * psáno z pohledu naruta *

Bylo docela studené ráno. Ne, byla tu klendra jak na Sibiři a já se opět musel vláčet do školy, autobusy nejezdily takže jsem musel jít pěšky. Bohužel bydlím od školy docela daleko. Neskutěčných 15 minut chůze! V létě by to nebyl problém, ale v takové zimě... Nemám rád zimu! A navíc se po cestě potkávam s jedním příšerním, arogantním imbecilem. A jako vždy jsem ho musel potkat.
"Čau, Usuratonakchi." nasadil ten svůj debilní arogantní výraz alá jsem king světa.
"Nazdar, Teme." zavrčel jsem.
"Nějaký nabroušený po ránu ne?" blbec, zase se mi směje! Asi ho někdy zbiju.. Jo svážu ho a zbiju!
"Hm!" neměl jsem náladu se s ním dohadovat. Navíc jsem se klepal jak ratlík, opakuju: debilní zima!
"Nějak se třeseš. Měl by jsi s tím absťákem něco dělat." zakoutil nademnou hlavou.
"Nemám absťák, nejsem jako ty, neožíram se každej večer a nedám si k tomu celou krabičku cigár."
"Nekecej. A já myslel, že jo... No jo, ty by jsi to nezvládl. Položilo by tě to, že ano~?"
"To ne, ale když se ožeru tak nějak jako to děláš ty, dělám špatný věci." špatný věci je slabý slovo... Naposledy jsem se před všema svlékl skoro do naha a pak jsem skončil se dvěma klukama a jednou holkou v posteli.
"Špatný věci?...Asi tě někdy budu muset ožrat." Sakra! To znělo jako by mu to došlo. Ten kluk mě děsí!
"Ne! To nikdy!"
Dorazili jsme před školu. Ostatní se na nás divně dívali. No jo, dva největší rivalové ze školy, jdou jako každé ráno svorně spolu a ani ne nehádají.
"Naruto!!!!" ozval se křik a vteřinu potom jsem ležel na zemi.
"Sakra! Kibo neskákej takhle na mě!" nadával jsem mému nej kámošovi Kibovi.
"Proč jdeš zase s ním! Vypadáte jak teplý bratři. Ještě se tu začněte držet za ruce a pak ocucávat." Sasukemu se nebezpěčně zablýsklo v očích a ve tváři měl výraz jako "Challenge accepted".
"Ať tě to ani nenapadne Uchiho!!" zavrčel jsem na něj nebezpečně. Strašně rád dělal, že spolu něco máme. No jo o něm to věděl každej, že je bi, ale já nejsem! Sakra jsem hetero! A tenhle debil mě akorát zesměšňuje // já ti dam, že jsi hetero! XD //.
"A co mě nemá napadnout?" dělal jako, že neví.
"Co asi!"
"Tak mi to řekni ne?"
"Co asi! Chceš si zase hrát na teplýho bratra!" už jsem na něj pomalu křičel, ten jeho přístup ke mně mě příšerně štval!
"Hn... to je možný ano... ale ne s tebou Usuratonkachi." nahodil ten svůj podle holek sexy smirk, ale já tomu říkam: divnej arogantní úšklebek.
"Fakt?...Mám to dokázat, že se mnou!" sakra! Podařilo se mu vyprovokovat mě!
"Tak dělej!" byli jsme od sebe asi tak maximálně 5 cm, okolo nás se nashromáždilo snad milion čumilů.
Sakra! A teď co?.... Stáli jsme tam jistou chvíli než se opět ozval pak já znám všecno a taky všechno umím. "Tak?...Jak to dokážeš."
Něco mě napadlo. Jednou jsem slyšel jak Sasuke říká, že mam sexy tělo! Mhuheheh.
Velice pomalu jsem si rozepnul bundu, pak mikinu. Nechal jsem si je na sobě, byla mi zima, ale pokračoval jsem. Teď jsem si pomalu vyhrnoval tričko. Sakra! Mě byla taková kosa! Všimnul jsem si jak Sasuke zarytě sleduje to co dělám a tak jsem přestal, neušlo snad nikomu jeho nesouhlasný zavrčení a ani ten pohled, která říkal zkus přestat a to oblečení z tebe ztrhnu!
"Ha! Mám tě!" prohlásil jsem spokojeně a začal se opět oblíkat.
Sasuke jenom něco zavrčel a odešel za svojí partou.
"Ty Naruto, nezahrávej si. On tě jednou přefikne! Neblbni víš, že on je toho schopnej!" Kiba byl na tohle hrozně háklivej. No jo ani se mu nedivím, ale co baví mě provokovat.

O 30 minut později ve třídě druhého ročníku:
"Milý žáci. Dnes ve 3 v tělocvičně budou probýhat přípravy na valentýnský ples. Prosím, aby se tam dobrovolníci dostavili 5 minut před 3 ano? Děkuji." oznámila nám Anko-sensei.
Vždycky jsem chodil pomáhat, aspoň jsem netrčel celej den doma, nebo jsem se někde nepoflakoval s Kibou.
Hodina byla jako vždy nudná. Navíc za mnou seděl Uchiha. U Jashina ten jeho laserovej pohled na mích zádech byl nesnesitelnej!
"Pane Uchiho, jsou snad záda pana Uzumakiho tak zajímavá, že se na ně soustředíte víc než na můj výklad?" vyjela na něj Anko.
"Dalo by se říct, že ano, ale zadek má Naruto stejně hezčí, ale ten teď bohužel moc nevidím." rádoby posmutněl. Zlomil jsem tužku co jsem měl v ruce. Prudce jsem se na něj otočil.
"Ty! Perverzní imbecile!"
"Nevím kdo se svlíkal uprostřed školního dvora." vrátil mi
"He?...Ale to bylo...To je fuk." naštvaně jsem se otočil zpátky k tabuli, kde stála do běla rozhavená Anko. Hrklo ve mně.
"Uzumaki, Uchiho...Padejte na chodbu! A už se ani nevracejte do hodiny!" křikla. Sasuke se velmi ochotně zvedl a chtěl odejít.
Pak, ale Anko dodala: "Oba budete ve 3 v tělocvičně! Je to váš trest!" pak jsme museli odejít.
Musel jsem být sám na chodně s věčně nadrženým Uchihou... příšerný.
"Hey Naruto.. Ty půjdeš na ten valentýnskej ples?" cože? Proč se zajímá jestli tam jdu?
"Jo... nejspíš jo. Proč?"
"Ne jenom tak... už víš s kým půjdeš?"
"Asi s lidma z naší party...Nejsi ty nějakej zvědavej?... a co ty jdeš tam?"
"Jop.... když už tam musím dělat tu debilní výzdobu."
"Heh to jo." udivovalo mě jak se dalo se Sasukem v pohodě mluvit, není zase tak špatný, jenom.. nesmí mít blbou náladu.

Ve 3 jsme se opravdu sešli ve školní tělocvičně, jako vždy nás tam bylo hodně takže nám výzdoba netrvala ani tak dlouho a mohli jsme jít připravit si kostými. Tenhle ples byl maškarní!
Já měl v plánu jít za, vlastně jsem ani neveděl za co, ale díky tomu, že ples bude prakticky ve tmě se rozhodl pro nějaký oblečení ve středověkým stylu a doplním to škraboškou!

Úterý 14.2.2012
20:00 hodin, večer.
Stáli jsme před vkusně vyzdobenou tělocvičnou. Světla byla podivně ztumená a házela do místnosti různě barevné stíny, díky látkám, které byli na nich. Díky téhle polotmě mě nikdo nemohl poznat, ale já zase nemohl poznat je.
Společně s Kibou jsme se vydali do víru hodby a tance, ale díky davu lidí se mi Kiba po chvíli ztratil.
Marně jsem se ho snažiil najít, až jsem to vzdal. Najednou se na mém rameni octla cizí ruka. Poplašeně jsem so otočil na toho neznámého. I když jsem ho viděl, nevěděl jsem kdo to jo, akorát mi došlo, že je to kluk.
Ukázal mi, že mám jít za ním. Docela mě zajímalo co mi chce tak jsem šel. Odvedl si mě dál od lidí a hubdy, ale pořád jsme byli ve tmě, pořád byla šlyšet hudba, která se teď změnila na pomalejší, prostě ploužák. On mě chytil kolem boků a přitiskl si mě k sobě. Jemně se i se mnou začal pohybovat do rytmu hudby. Kupodivu mi to nevadilo, i když jsem na holky tenhle kluk mě zvláštním způsobem přitahoval. Postupně jsem si položil hlavu na jeho rameno, byl mi tak povědomí, ale za boha jsem si nemohl vzpomenout. Po dlouhé chvíli mě od sebe odtáhl a políbil mě pak se otočil a utekl pryč, byl jsem z toho vykolejený, ale všiml jsem si, že mu něco vypadlo z kapsy, sehnul jsem se pro to, byl to jeho mobil
Na plese jsem se nudil, toho kluka jsem nenašel tak jsem se vydal domů.

Další den.
Ráno jsem se chtěl jít zeptat jestli někdo neztratil mobil, ale v tom..
"Sakra.. ten mobil mě naštval.. takhle debilně ho ztratit na plese..Doufam, že ho ten někdo kdo ho našel střelí aspoň za 5 000! Byl úplně novej!" ten kluk.... co ztratil mobil...kdo se mnou včera tancoval byl to * no hádejte kdo XD *..... ten kluk co mě políbil....Byl to Uchiha! U Jashina a já se na něj tak tisknu! Připadam si jako blbec! Sakra on se ze mě snad stává gay? A může za to Uchiha? Co se to se mnou sakra děje!

Před hodinoou jdem dal Sasukemu do šešitu dopis.

Našel jsem tvuj mobil. Přijď si pro něj po vyučování do chodby v druhém patře, budu čekat u toho velkého okna.
PS: Neměl by jsi si hrát na Popelku Sasuke! :)

Po vyučování jsem šel nahoru do chodby. Čekal jsem na něj a on opravdu tak 2 minutky po mě přišel.
"Naruto?" nezněl překvapeně. Otočil jsem se na něj.
"Jop..Tady máš mobil." natáhl jsem před sebe ruku s jeho mobilem. Přišel až ke mně, ale nevzal si mobil, ale přitáhl si mě blíž k sobě.
"Líbil se ti včera ples?" zeptal něžně, opět mě donutil s ním tancovat, i když bez hudby.
"Jistá část jo.. i když by se mi líbit neměla." odpověděl jsem po pravdě a přitom jsem kopíroval jeho pohyby. Usmál se.
"Jaká to byla část?"
"Ta ve které mě jistý kluk odvedl z parketu, aby si me na chvíli ukradl jenom pro sebe, i když mě mrzí, že tak najendou utekl."
"Tak to by to měl ten kluk napravit nemyslíš?"
"Jop.. to by měl.. a rychle.."
"Co k tomu klukovi citíš?"
"Víš, že ani sám nevím?... Vždycky jsem si myslel, že se mi můžou líbit jenom holky a pak si příjde on.. a všechno se změní." tiše jsem mu šeptal do ramene, byl to zláštně opojný okamžik....
"Heh...šikovnej kluk.. to mu musím uznat." zasmál se Sasuke.. má krásný smích.
"To jo.. otevřel mi oči... a nejen je"
"A co ještě?"
"Sdrce..." Sasuke se zastavil. Jedna jeho ruka jemně uchopila mou hlavu a donutila mě zvednou jí. Pohlédli jsme si do očí. Sasukeho oči jsou zvláštní, když se do nich díváte jakoby jste se v nich topily... tak hluboké byly... jako ta nejhlubší studna a ještě hlubší.
Sklonil se ke mně a políbil mě, jen lehce položil svoje rty na ty moje. Bylo vidět, že si to užívá byť jenom takoví lehký dotek.
"Naruto.... Miluju tě..." zašeptal mi do rtů a víc se na ně přitiskl.
"Já tebe taky Sasuke...." musel jsem mu to říct, už jsem si tím byl také jistý... ode dneška bude všechno jinak.. už budu konečně pořádně šťasný! ♥

The end!
PS: Chyby jako vždy ignorujte arigatou! ^^

Dooufám, že funny povídka ^^

25. ledna 2012 v 17:56 | Hagumi-chan Uchiha |  Jednorázovky
Naruto a sedm středních obryň
...aneb: Jak Naruto nechtěl papat rámen od cizí babičky.

Tohle by mělo být něco jako funny povídka. Tak snad vás apoň trochu pobaví XD

Chci tvou krev!..3.díl

21. ledna 2012 v 23:32 | Hagumi-chan Uchiha |  Chci tvou krev!

Mám tu další díleček! :) Barvy jsou stejné jako byli minule. A tenhle díl je možná trochu odlišný od odstatních.. Jinak řečeno..Sasuke až tam nebude takoví dobrák.
Kurzíva jsou myšleny.

Chci tvou krev...díl 3.

Polštářek

21. ledna 2012 v 22:39 | Hagumi-chan Uchiha |  Other
Kdo pak je polštářek? ^^ * Sasukeee ♥ * XD


Potřebuju něco psááát! O_O

21. ledna 2012 v 21:32 | Hagumi-chan Uchiha |  Other
Minna! Potřebuju psát nějakou povídku!.. často se nudím a newím co mám dělat! Prosíím píšte si povídky na přání nebo co by jste chtěli napsat ať mám aspoň týden co dělat! ^^ Mooc prosííím.... * je příšerně znuděnááá.... a nic jí nebaví *... aneb.. kreslit každý den obrázek je fajn, ale ani kreslení se nesmí přehánět! ^^
Vaše Hagumi-chan ♥

I need help!... Part first

20. ledna 2012 v 22:05 | Hagumi-chan a Keren |  I need help!
I need help!.... Part first
Tahle povídka je můj společný výtvor s Karen. Snad se bude líbit ^^
PS: je to taková kratší kapitolovka... :)
Hagumi: Failová * jak jinak XD *
Karen: Červená

SasuNaru...nebo spíš NaruSasu by:Me!

14. ledna 2012 v 23:12 | Hagumi-chan Uchiha |  Other
Nudila jsem se tak jsem opět vytáhla muj skycák a podívala se na pár chibi obrázků SasuNaru... a vzniklo z toho tohle! ^^


Přátelé? Možná když jsme byli děti Sasuke!

13. ledna 2012 v 21:05 | Hagumi-chan Uchiha |  Jednorázovky

Přátelé? Možná když jsme byli děti Sasuke!

Přidávám takovou.. možná až lehce kawaii jednorázovku ^^, takže není tam yaoi, je to jenom shounen-ai. Nechtěla jsem tu "roztomilost" rušit.. ehem takovími hrátkami. Já osobně mám z téhle povídky dobrý pocit. Takže snad se bude líbit i Vám :)