.

Zimní překvapení

2. října 2011 v 21:16 | Hagumi-chan a Asuky! |  Zimní překvapení
Tohle jsem psala já a moje SB Asuky! Tohle je první část zatím newíme kolik jich bude. ( hehe víme, ale nepovíme ;) :D ) tak příští část možná přibydě už příští neděli … tak snad se bude líbit. ;) Asuky a Hagumi. ;)


Zimní překvapení
Narutovo ráno:
Po bytě se rozlehlo nepříjemné zvonení budíku. 16. letý chlapec ho vzal a mrštil s ním o zeď, ale měl smůlu, budík zvonil dál. Najednou si chlapec uvědomil, že vstát musí když už za to vysolil takoví prachy tak si to nenechá utýct. Do jeho pokoje vlítnul jeho otec.
"Narutoooo! Vypni ten budík nebo ho vyhodim z okna!" křiknul rozespale. Naruto se po pohledu na jeho rozespalého otce s plyšákem v ruce začal smát.
"Nesměj se Naruto!" prsnul na něj Minato a odešel trucovitě z jeho pokoje, Nezapomněl třísknou dveřmi. ,Jashine je pořád jak malý dítě a to už je mu přes 35.´musel se náš blonďáček usmát v duchu.

Sasukeho ráno:
Další 16. letý mladík už byl dávno vzhůru. Nemohl spát, děsila ho představa, že se na něj celý výlet na horách budou lepit ty uječený pijavice. Nechtěl tam jet, ale měl smůlu bylo to povinné. Seděl potichu a přemýšlel jak se jich zbavit, najednou protklo ticho pokoje zvonení budíku, chudáček černovlásek se lekl až nadskočil. ,Tse muj budík zní jak hlas těch pijavic musím si koupit jiný.´pomyslel si a ušklíbl se.
"Sasuke-kun vstávej. Měl by ses začít připravovat, za chvíli pojedeme." ozval se milý hlas jeho matky. Sasuke si povzdechl a vylezl z postele. "Už jdu mami!"

Oba měli fakt zajímavý ráno, jeden div nepukl smíchy a druhý si plánoval nákup nového budíku s kvalitním pípáním, avšak měli něco společného. 14-ti denní výlet do hor se třídou. Kdyby to tehdy Sakuře nenapadlo a nenavrhla by to Kakashimu-sensei nikam by se nejelo. Holky byly natěšené jak tam Sasukeho Uchihu svedou a kluci se zas radovali ze společného mejdanu. Ikdyž by se tu vlastně našel někdo kdo se na ten výlet netěšil. Naruto Uzumaki. Nebyl až takový outsider ve třídě, ale lyže fakt nemusel a vůbec zimu přímo nenáviděl.
V 7:45 se měli zůčastníci sejít před budovou školy na nějaké to plánování. Rozdělování pokojů, diskotéky, hry, odpočinek atd. Když školní hodiny ukazovaly 7:40 už všichni stepovali před školou mrzutí a pořádně neprobuzení ze sladkého spánku.
,,Takže kdo nám ještě chybí.", zeptal se Kakashi-sensei, který držel hrnek kafe a třídní knihu .,,Naruto, Naruto, Naruto Uzumaki." vřískala růžovlasá dívenka vzadu. Jmenovala se Sakura Haruno a s její velmi inteligentním mozkem se každý obměsíc barvý vlasy na růžovo, nikdo nechápal proč, dokonce ani její rodiče.
,,Neříkejte mi že zase zaspal i na tento výlet, to se mi snad jen zdá." vrtěl hlavou pan učitel a napil se svého kafe.,,Vždyť víte, že je to hrozný ňouma a s jeho mozkem by zaspal i na vlastní rande..." v tom přilítl k udýchaný blonďák.
"Gomenasai! Zaspal jsem!" Všichni se na něj tak nějak divně podívali. "Narutooo! Kámo! Já myslel, že nepřijdeš to mi nedělej!" přiřítil se k němu knědovlasý kluk s červenými trojúhelníky na obou tvářích.
"Jé čau Kiboo!" oba kluci si plácli. Pak za nimi přišlo ještě pár dalších kluků a ti se také s Narutem přivítali.
"Je dobře, že už jsi přišel Naruto, Tak teď mě všichni poslouchejte řeknu vám vedle koho budete sedět v autobuse. Bude to podle abecedy." Když to řekl, že to bude podle abecedy všechny dívky posmutněli. Naruto zpozorněl. ,Cože podle abecedy? To zase budu s Uchihou to snad ne!´Naruto se podíval na černovlasého mladíka co stál opodál. Sasukeho taky napadlo to saé a taky se na něj otočil. Jejich pohledy se střetli. Spražili se pohledem a trucovitě otočili hlavou.
"Sasuke Uchiha 5. řada sedadlo u okna." oznámil Kakashi jeho sedadlo.
"Jo už jdu." řekl Sasuke a nastoupil do autobusu.
"Naruto Uzumaki to samí, ale vedlejší sedačka. Acha prosím nezabijte se." řekl Kakashi a podíval se prosebně na Naruta.
"Hn! Tak s ním seďtě vy!" odseknul Naruto. Okamžitě se přihlásilo několik dívek, že se s ním klidně vymění. Kakashi to ignoroval a ukázal Naruto ať jde do autobusu. Naruto s povzechem rezignoval a šel si sednout.

,,Opovaž se mě jen dotknout a zabiju tě." prskl Sasuke na svého spolusedícího. ,,Ty radši, už prosim tě ani nedýchej." zavrčel tiše Naruto ,dal si tašku do horních polic autobusu a sedl si. Nejspíš ho černolásek neslyšel jinak by vylít a to by byla bitka. Oba se vzájemně ignorovali, trvalo to necelých 5 minut, protože k nim přicupitaly dívky s prosbou v očích.,,Prosím vyměň si se mnou místo, udělám pro to cokoliv." a takle to každá opakovala jak písničku.

,,To jste neslyšely Kakashiho?? Nesouhlasil s tím a mě by uškrtil kdybych ho neposlech."
,,Od kdy ty posloucháš Kakashiho-sensei??" odfrkl si posměšně Uchiha a odhrnul si vlasy z čela co mu padaly do očí. Holky z toho málem omdlely. No co by jste dělali vy na jejich místě??
,,Odjakživa!! Je totiž jediný rozumný učitel z celé školy." kýval hlavou blonďák.,,No to určitě."

Uzumaki už chtěl něco říct, ale v tom autobus nastartoval a rozjel se. Zapomněl si zapnout bezpečnostní pás a spadl do uličky. Holky se zasmály, ale jen jedna byla dost inteligentní na to a sedla si na Narutovo místo vedle Sasukeho a pak se teprve začala blonďákovi smát. No ovšem, že to byla naše oblíbená, milující, stylová a uječnená slepice...

Sasuke se podíval na růžovou pijavici sedící vedle něj. "Vypadni." syknul podrážděně. Sakura se na něj zmateně podívala. "Ale Sasuke-kun-" nestihla doříst, protože jí Sasuke prostě vykopl. ( šikovný kluk! XD ) Naruto se začel smát. Sakura po něm hodila vražedný pohled a odešla si sednout na své místo. Naruto si také sednul zpět vedle Sasukeho. Nastala chvíle ticha... Naruto už to nevydržel. Musel si rejpnout. "Ty Sasuke to vypadalo, že budeš mít vedle sebe radši mě než ty holky." Naruto nasadil takoví ten tón když někoho chcete naštvat. Sasuke se na něj mile usmál. "Ale jistě USURATONKACHI, radši tebe než nějakou z těch uječených pijavic." , A možná ještě pár lidí... vlastně Naruto je z nich takoví nevíc...Bože na co to myslim?´zhrozil se Sasuke. Naruto si všimnul, že je trochu mimo. "Sasukeee nad čím přemýšlíš. Nechceš mě tahat do postele, že ne?" Naruto nasadil roztomilý výraz a rychle mrkal. Sasuke sebou škubnul, ale pak se usmál. ,Chceš si hrát máš to mít.´ pomyslel si. "Neboj se Naruto ty mi tam vlezeš sám a pak až něco zažiješ." pronesl klidně a pozoroval zaraženého Naruta. "Tse to těžko Uchiho." prsknul na něj a s nafouknutými tvářemi se od něj odvrátil.

,Proboha jestli takhle bude mít celou cestu nafouknuté tváře a špulit rty...´ tohle už byla druhá myšlenka, za kterou by se nejraději nafackoval. Znovu nasadil svojí kamenou tvář nacpal si sluchátka do uší a začal pařit na PSPčku.
Blonďák když tak na něho koukal s tím pspčkem, začal žárlit.,Kruci, to mám za to, že jsem si to nechal doma, jsem to ale idiot.´nadával si v duchu a nevšiml si, že se na něho Uchiha tázavě dívá.
,,Já chápu, že jsem hezkej, ale nemusíš mě očumovat. Až budem v pokoji osamotě tak si....."
,,Urusai!!! Jak vůbec můžeš vědět, že budem společně na pokoji."
,,Mno, zařídit to můžu." zašeptal mu do ucha.
Narutovi naskočila husí kůže a mírně se začervenal.,,Já tě nesnáším."
,,Taky tě má rád." prohodil ironicky.
,Co s ním je?? Tohle je nejdélší konverzace co jsem kdy s ním vedl, ale mírně se mi to vymyká kontrole. To není dobré.´pomyslel si a zachumlal se do deky co mu před chvilkou Kakashi podával. Rozdával je všem, protože v autobude bylo pohých 10°C a cesta byla dlouhá, prý se k určenému místu dostanou až zítra ráno.
Uzumaki se začínal cítit nejistý, ale po dlouhé době přemýšlení měl vždy ve zvyku usnout a taky se to stalo.
Uchiha se otočil na své rameno, když cítil na něm mírný tlak. Musel se nad tím usmát. Blonďák usnul a hlavu si opřel o Sasukeho rameno.,Já se usmívám??´

Chvíli Naruta jen tak pozorovla jak mu klidně chrupká na rameni, jenže jak je známo, Naruto nemá moc klidné spaní, takže jak se Naruto vrtěl tak Sasukemu spadl do klína. Sasuke, jelikoš už také usínal, vykřikl, až tím chudáčka Naruta vzbudil. "Co děláš Sasuke nech mě aspoň vyspat." řekl Naruto napůl ze spánku a už si úplně lehl na Sasukeho. Černovlásek zalapal po dechu, protože se Naruto natiskl ramenem k jeho "malému" kamarádovi. Bylo to příjemné víc než čekal. Naruto ležel chvíli v klidu, zacož Sasuke děkoval bohu ( Jashinovi!) , ale pak se blonďáček začal vrtět a tím způsoboval chudáčkovi černovláskovi až moc velkou slast. Sasuke to zatím ustál statečně a nezačal vzdychat, ale najednou se Naruto na něm tak šikovně zhoupnul ( i ze spánku jo? To je úchyl! XDD ) a tím přinutil Sasukeho vzdychnout. Sasuke si okamžite zakryl pusu rukou, protože jinak už by to asi dál neurdžel. Naruto se otočil k Sasukemu čelem a začal si něco mumlat. Sasuke mu chtěl rozumět, ale moc se mu to nevedlo. Najednou se Naruto probudil. Zaraženě se díval před sebe. U jeho tváře byl Sasukeho rozkrok, Rychle se zvednul a podíval se na černovláska. Sasuke měl pořád ruku před pusou a měl lehce růžové tváře. Naruto si všimnul ještě jednoho faktu... Sasukeho "malý" kamarád byl v pozoru. Naruto se ušklíbl.
"Sasuke ty úchyle tobě se to líbilo, že jo!" šeptnul mu. Sasuke ho zavraždil pohledem. "Ne! To ani náhodou ubožáku!" odsekl mu černovlsý.
"Vážně Sasuke tak proč je tvůj "malý" kamarád v pozoru?" Naruto se výborně bavil.
Sasuke nasadil úsměv. "No ale víš co možná jo, možná se mi to líbilo, nechtěl bys mě dodělat?"
Naruto se zazaril. "Huh nani?...... Hm dobře jak chceš." odpověděl a začal Sasukemu rozepínat kalhoty. "Na-Naruto... přestaň!" odtáhl Naruta dál od sebe a rychle se otočil čelem k oknu, aby to blonďáté stvoření nevidělo jak se červená. Naruto se sám pro sebe ušklíbl a taktéž se otočil a šel spát.

Až k ránu se oba probudili, kupodivu si nikdo do nikoho nerýpnul a ani se na sebe nepodívali. Bylo šest ráno a Kakashi jim oznámil:,,Tak lidi přijeli jsme na místo, oblékněte se co nejtepleji, počasí tu je velmi zrádne. Toť vše a seřaďte se před chatou."
Všichni se zvedli, aby si vzali svoje tašky a věci. Když byli všichni venku a autobus odjel, Sakura prohlásila:,, No paráda, ani blbej obchoďák s kadeřnictvím tu nemají."
,,Ježiši co jsi čekala jsme skoro na vršku Alp. To jako tě mají přivítat s červeným kobercem a každy tucet růží.??" zařval Kiba a už se chystal na dlouhý proslov, ale zastavil ho blonďákova ruka.,,Nech toho." zašeptal a Inuzuka toho teprve nechal.,,Máš štěstí ty náno, jak já nemůžu vytát ty tvoje vlasy, to jsi si nemohla nechat svoje přirodní barvu vlasů??" prootočil oči a odešel. Sakura tam jen tak stála a zírala.,,Blbec, nebudu se s ním zabívat."
,,Nechte si tady na podlaze věci a pojďte se nasnídat a pak vás rozdělím do chatek." všichni si odložili tašky a bágli přede dveřmi a utíkali do místnosti s kulatými stoli a u nich byli velmi pohodlný židle. Každý si vybral svoje místo a sedl si. Naruto si vybral místo úplně vzadu a Sasuke naopak byl co nejdál od něj. Nevěděl jak se zachovat po tom včerejšku a tak se radši drželi od sebe dál.
K snídani měli chleba s pomazánkou a horkým citrónovým čajem.,,Vidím, že jste najezený, tak tady mám seznam pokojů se jmény. Teď vám je přečtu a pak tenhle papír přišpendlým na nástěnku na chodbě:
Chatka číslo 12-Ino Yamanaka, Hinata Hyuuga, Ten-Ten, Sakura Haruno
Chatka číslo 13,14,15,16,17,18,........takhle to pokračovalo až k chatce číslo 26- Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki. Toť vše, prozatím vám dám rozchod, vemte si svoje věci a běžte, klíče vám nechám zde na stole."
Poslední jmenovaní kluci na sebe šokovaně podívali. Tak tohle bude jejich smrt pomysleli si, ale ani jeden z nich nepípnul.

Chvíli tam ještě všichni seděli, ale pak už se začali rozcházet do chatek. První odešel Naruto. Přece si nenechá zabrat lepší postel.
Naruto vešel do jejich společné chatky. Čekaj, že to bude díra, ale ve skutečnosti to tam bylo vážně dost pěkný, ale zarazil se nad postelemi. Postele byli přirazené k sobě. ,No to snad ne.´pomyslel si blonďáček a zkoumal kam by se dala odstrčit Sasukeho postel. Bohužel to nešlo nikam. Naruto to vzdal a jelikož Sasuke furt nikde tak se rozhodl, že se půjde osprchovat. Koupelna byla v chatce, takže nemusel nikam chodit.
Sasuke už se také vydal do chatky, věděl, že Naruto už tam šel a určitě si už zabral lepší postel. Stejně jako Naruto Sasuke čekal, že to bude díra, ale opak byl pravdou chatka byla opravdu velmi vkusně zařízená, ale nejvíc ho překvapilo, že tu nikde nevidí Naruta. Moc dlouho nad tím nepřemýšlel, protože se zarazil ještě nad jednou věci, jejich postel byla spojená. Najednou se otevřeli dveře a do pokoje vešel Naruto. Na sobě měl jenom kalhoty a na hlavě měl ručník. Sasuke nahlas polkl. ,Tohle mi děláš naschvál Naruto.´zaúpěl v duchu Sasuke.
Konec první část... PS: případné chyby ignorujte ;)
PPS: komentíky potěší ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lee Uchiha Lee Uchiha | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 21:16 | Reagovat

To se mi líbí :)

2 Mia Mia | 12. července 2012 v 23:34 | Reagovat

Dost dobrý =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama