.

Upíří Princ (Pro Asuky! ♥)

15. října 2011 v 19:36 | Hagumi-chan |  Jednorázovky
Tahle povídka je pro mojí milouvanou Nee-chan Asuky k jejím včerejším narozkám! *Gomenasai včera jsem to nestíhala*
Takžeee všechno nejlepší hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu a spoustu úspěch! Mám te moc ráda zlatí! :* ♥
Pár: No jaký máme asi obě nejradši? :D
Ehm gomenasai není to yaoi, ale je to aspoň shounen-ai ;)Upíří princ

"Žáci prosím přivítejte nového žáka. Naruto pojďprosím dovnitř." Do třídy vešel blonďatý kluk ve věku asi 16 let, ostatně byl stejně starý jako ostatní žáci ve třídě. Všichni na něj zírali. Naruto se nervózně usmál, ale pak jeho úsměv zamrzl, když se podíval na černovlasého chlapce. I černovlásek se zarazil. Naruto pak opět s úsmvěvem promluvil. "Ohayio jsem Naruto Uzumaki. Rád vás poznávám." Skoro všechny dívky málem omdleli. Ten kluk byl tak okouzlující, že i klukům se zatajil dech.
"Naruto sedni si vedle Sasukeho, ano? On jediný sedí sám." Pronesl do chvíle ticha Kakashi-sensei. Naruto se usmál a přikývl. Naruto si sedl vedle černovlasého chlapce, ale moc se k němu nepřibližoval. ,On je lovec vím to!´ "Naruto ty nejsi člověk, že ne." Sasuke se na Naruta podíval se zvláštním výrazem.
"A co bych jako měl být jiného? Jistě, že jsem člověk!"
"Nevěřím to Naruto … Ty jsi.. upír!" To poslední slovo Sasuke pronesl velmi nahlas. Celá třída s ena ně otočila. Naruto se na něj vyjeveně podíval a pak se začal smát.
"Fakt dobrej vtip Sasuke *plácnul ho po zádech* nevěřím, že na něca takovího jako jsou upíři věříš!"
"Vím, že jsou i všichni tady to ví. Napadli nás víš..."
"Hm, ale já to nevím, že upíři jsou... eh.. oni tady jsou upíři?"
"Jo... a mám důkaz."
"Jaký?" Naruto byl zvědaví co se tady dělo. Sasuke si kousek odhrnul límec u košile. Naruto uviděl dvě krvavé ranky nad jeho tepající žílou.
"Upír?.... ale jak to můžeš vědět... není to kousenec od komára?" Naruto se tvářil jakože vyděšeně.
"Jo vím to jistě dodneška si to pomatuju jak se to stalo."
"No tak Sasuke neděs ho hned co sem přijel!" Napomenul ho Kakashi.
"Promiňte, já ho jen chtěl varovat ať po nocích nechodí ven... nebo skončí špatně!" V Narutovi hrklo, jak to Sasuke řekl tak to vypadlo, že ho varuje před sebou, ale Sasuke není upír.. je to lovec...
"Hm takže po setmění nechodit ven?... Asi si zajdu na procházku při měsíčku." Pronesl Naruto a začal se smát.
"Vážně Naruto to nedělej... Upíři jsou velice nebezpeční! Jsou tu jen od toho aby zabíjeli." Kakashiho tón hlasu Naruta překvapil. ,Jashine jaká je tu rodina? My přece lidi jen tak nezabíjíme....´
"To je to tu vážně tak zlé?" Zeptal se Naruto tiše. Kakashi přikývl.
Zbytek dne byl zvláštní Naruto si všiml, že si ho všichni divně měří a pořád na něj sahají, ale měli smůlu Narutova kůže nebyla studená. Tak toho a pochvíli nechali, ale stejně k němu neměli moc důvěru. Slyšeli, že upíři jsou někdy až nadlidsky krásní, velice chytří a také rychlí a silný, což všechno Naruto splňoval.

V noci se Naruto přece jenom rozhodl vyjít ven.
"Naruto neříkal jsem ti ať zůstaneš doma?" Ozvalo se mu za zády.
"Musím si pro něco dojít. Hned půjdu domů... mami!"
"Myslím to vážně Naruto, sice si myslím, že jsi upír, ale stejně koukej zalézt domů."
"Fajn mami už jdu!" Rezignoval naoko Naruto a obrátil se k odchodu.
Zašel za roh a tam se rychle přemýstil. No jo být upír má své výhody. Rychle běžel dál od Sasuke. Nakonec se zastavil v nějaké zapadlé uličce. Za sebou usyšel podivný zvuk. Ten zvuk se přibližoval. Naruto se otočil, ale nic neviděl. "Vím, že jsi tu. Cítím tě tak vylez s přítmí stínu."
"A co když ne?.. Zdá se mi, že ty se mě nebojíš. Jak to? Všichni co jsem je napadl, nebo jsem se k nim jenom přiblížil, se mě děsili, ale ty nic. Jak je to možné?"
"Nemám ze stvůr jako ty strach. Ty mi nic udělat nemůžeš, nebojím se tě... Nemám strach z ničeho." Řekl chladně Naruto
"Hnn hodně seběvědomí co? Možná bych ti mohl vyvrátit to tvoje tvrzení, že ti nemůžu ublížit!" Křiknu ten někdo a zaútočil na Naruta. V tom se, ale zarazil. "Co jsi zač?" Toho někoho vyděsil výjev co viděl. Kolem Naruta se vzdouval vítr a jeho oči žhnuli rudě. "Kde je hlavní rodina?"
"Hlavní rodina je všude! Ale její hlavní sídlo je v tom domě na kopci! Prosím nezabíjej mě!" Naruto se uchechtl. "Nezabiju tě slíbil jsem, že nebudu zabíjet a hodlám to dodržet takže se ode mě držte všichni dál jasný?" Syknul Naruto a ten neznámí horlivě přikyvoval. "Fajn vyřiď to i zbytku tvojí rodiny a taky jim řekni, že se s nimi moc rád uvidím." Dodal ještě a zmizel.

Sídlo hlavní rodiny.
"Hey všichni! Je tu jeden ze šlechticů!" Křiklo něco do tmy rozlehlého domu. Ozvalo se hlasité šeptaní a občas znělo až zděšeně.
"Klid všichni! Nevíme kdo je nemusí být nebezpečný... Pověz nám o něm něco." Vyzíval
ho někdo.
"No já bych řekl, že je to poslední Namikaze! Ale on se tak nejmenuje. Zjistil jsem, že mu říkají Naruto Uzumaki.... a nerad to říkám, ale myslím, že je hodně nebezpečný!" Jeho hlas byl roztřesený, ale bylo vidět.. nebo spíš slyšet, že se to snaží potlačit.
"Tse je to jenom nafoukaný dítě! Na to vsadím krk! Klidně ho půjdu prověřit! Kdo jde se mnou!" Ozvalo se z nějakého koutu posměšně. Hned na to další 2 hlasy souhlasili.

"Naruto kde se flákáš! Už se stmívá já už chci domů!" Křičel na Naruta kluk s červenými trojúhelníčky na tvářích.
"Jo už jdu Kibo počkej ještě chvilinku."
"Fajn, ale pohni prosím! Já mam strach chodit po tmě!"
"Prosím tě vždyť svítí pouliční lampy."
"Jenže Naruto... sice svítí, ale upíři tě můžou napadnou všude! I za světla pouličních lamp!"
"Dobře, dobře už jdu." Naruto si přehodil tašku přes rameno a se smíchem se vydal za svím novým kámošem.
Cesta probíhala vklidu, ale v tom Naruto i Kiba uslyšeli za sebou podivné zaskřípání. Prudce se otočili.
"Kdo je to!" křiknul Naruto. Kiba se chvěl za ním.
"Naruto musíme utéct to jsou upíři!"
"Správně chlapečku! Boj se nás!" Ozvalo se. "A odpověď na tvou otázku Naruto je, že já jsem Madara."
"Já jsem Fuuka." Ozval se další, protentokrát ženský hlas.
"A já jsem Orochimaru." Další mužský hlas.
"Hm vaše jména už teda vím a co jste zač? Vážně jste upíři?" Naruto byl v klidu. Věděl, že mu nic neudělají.
"Ach ano jsme, ale my jsme jiní než jsi ty-"
"Jo já vím.. vy nejste šlechtici." Skočil Madarovi do řeči Naruto.
"Jo přesně tak.. Chceme vyzkoušet jak chutná krev šlechtice." řekla Fuuka. Všichno tři vylezli z přítmí stínu. Naruto se zarazil, znal je... až moc dobře.
"Vy?.... ale jak ste to mohli..."
"Divíš se Naruto? My nej-"
"Neříkej mi jménem! Na to ty nemáš právo.. Vy jste jen hnusná chátra, je mi zvás špatně! … Oslovuj mě Pane! Nebo za to zaplatíš!" Syknul na něj podrážděně Naruto.
"Yare, yare (Ale,ale) náš malý Naru-chan se nám naštval!" Fuuka se pobaveně šklebila.
"Naruto co se tu děje? Jaktože te znají... řekni mi to!" řekl Kiba a podíval se na Naruta.
"Promiň Kibo, ale vy o mě nevíte nic... Já jsem upír, ale já nejsme jako oni... Oni jsou zákeřní vrazi a nic víc! Vyvraždili mi celou mojí rodinu!... Já jsem poslední šlechtic!" Kiba ne něj zíral jako na ducha. "Naruto ty me nezabiješ, že ne?!"
"Jistě že ne Kibo.. Já jsem nikdy neublížil člověku.. vlastně já nikdy neměl krev..." Kiba si oddechl. "Naruto prosím já chci žít! Nenech je aby mě zabili!" Zajíknul se. Naruto se na nej podíval. Jeho oči zrudli a kolem něj se začal vzdouvat vítr.
"Neboj se nenechám." řekl tiše a otočil se na ty tři krvelačné upíry.
"Vypadněte než bude pozdě! Nezabíjím lidi ani upíry, ale pomsta by byla moc sladká!"
"Ach už se třesem! Tak pojď Uzumaki.. nebo mám spíš říkat Namikaze!"
"Nikdy už neříkej to prokleté příjmení! A už nikdy si ho neber to huby ty parchante!" V Narutových právě teď rudých očích se ukázal kříž což znaméná u upírů něco jako dospělost.
"Nebo co, co se stane Namikaze!" Naruto už to nevydržel a zautočil na Madaru. Silně ho praštip pěstí do obličeje, až se Madara svalil, ale to už na Naruta útočili jak Fuuka tak Orochimaru. Naruto se jen tak tak vyhýval a když se k nim přidal ještě Madara zak schytal velmi silnou ránu do břicha. Svalil se na zem. Okamžitě se chtěl postavil, ale zarazil se. Vítr kolem něj se začal vzouvat a točit. Ve víru před Narutem stála temná postava v černém plášti. Naruto si okamžitě všiml jeho účesu, velmi zvlástně trčící vlasy. ,Sasuke!´ Okamžitě tomu účesu přidal i jeho majitele.
"Sasuke co tu-"
"Urusai! Jdu tě zachránit.... upíří princi!" Řekl Sasuke a vytáhl svou katanu. (XDD dvojsmysli si prosím nechte všichni pro sebe! Já opravdu myslím zbraň katanu! :D )
Naruto se na něj zmateně podíval. "Jak to víš?"
"To je na dlouho. Teď na to není čas!" Sasuke začal odrážet útoky tří upírů.
Narutova bolest se po chvíli zmenšila. Zvedl se a šel Sasukemu pomoct. Bojovali jako jeden muž. Bojovali dlouho, ale podařilo se jim vyhrát.
"Tohle není naše poslední setkání.. Vaše výsosti!" řekl Orochimaru, pak všichni 3 zmizeli. Naruto si odfrkl. "Tse to určiě příště vás zabiju... Kibo jsi v pořádku?" Otočil se na něj. Kiba přikývl. Naruto se usmál. Doprovodili ho se Sasukem domů.
"Sasuke... proč mi pomáháš jsi lovec.. a já jsem upír... tak proč?" zeptal se Naruto když ho Sasuke doprovázel k němu domů. Dohodli se, že Naruta nenechá samotného a že bude bydlet u něj. (Naruto u Sasukeho).
"Nejsi jako normální upíři... nezabíjíš... nesaješ krev... nemusím tě zabíjet... a navíc.."
"Navíc co?" Pobízel ho Naruto když se Sasuke nemohl přimět mluvit. Místo odpovědi Sasuke Naruta přimáčkl ke zdi u jeho domu a políbil ho.
"Navíc tě miluju, proto tě nechci zabít Naruto." Šeptl tiše a zvovu ho políbil Naruto se nebráníl i jeho to černovlasé stvoření přitahovalo. Sasuke si vydobil přístup do Narutovích úst. Jazykem prozkoumával obsah jeho úst. Naruto se zapojil do hry a také začal Sasukemu mapovat ústa. Po chvíli se přesunuli k Sasukemu domů a pokračovali v jeho ložnici. Zbytek je přístupný po 22:00! ( xD )

Ráno se první probral Naruto. Ležel v Sasukeho objetí a chtěl aby tak mohl zůstat navždy, ale nemohl... mno jo blbá škola.
"Sasuke škola volá musíme vztávat. Už je 7 ráno." pošptal mu do ouška a lehce zkousl jeho ušní lalůček. Sasuke se zavrtěl a pevněji Naruta objal. "Za chvíli Naruto.. nebo spíš vůbec mě se tam nechce.. nechce se mi tě pouštět." Pronesl rozhodně Sasuke. Naruto, ale zavtěl hlavou. "Ne ne Sasuke nechci aby se to všichno dozvěděli od Kibi, že jsem upíří princ.. chci jim to říct sám."
Sasuke si povzechl a pustil Naruta. Po snídani se vydali do školy. Všichni si je se zájmem prohlížeji, protože Sasuke držel Naruta za ruku.
Přišla polední pauza = oběd = prozrazení pravdy. Naruto vyskočil na stůl.
"Mina (lidi) prosím poslouchejte mě! Musím vám něco říct." Všichni se se zájmem otočili. Naruto si všiml, že se otočil i Kiba, usmáli se na sebe. Naruto zavřel oči a zhluboka se nadechl. Otevřel oči, byli rudé a v nich se zřetelně vyjímal kříž. "Musíte vědět, že já nejsem úplně člověk. Co říkal o mě Sasuke první den to byla tak trochu pravda, ale v něčem se zmýlil. Já nejsem úplně obyčejný upír.... Já jsem totiž... "
"Naruto je upíří princ, jistě víte co to znamené, je to šlechtic." řekl Sasuke. Všichni si ho prohlíželi s velikm zájmem, ale také se zvláštními úsměvy. Nakonec ho všichni velice mile.. možná až moc mile a vlezle přivítali.
"Naruto co takhle někam zmizet?" Zeptal se Sasuke s pervert smilem v obličeji. Naruto přikývl a oba zmizeli
The end! ^_^
PS: Snad se ti to líbí Asuky-chan!
PPS: Prosím chyby ignoruj. :)
PPPS: Ještě jednou všechno nej zlato :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 16. října 2011 v 13:52 | Reagovat

Aaaaaaa líbí se mi to hodně, a chyby tam myslím nemáš a děkujuu :D aaaaa vyrazila jsi mi toálně dech, jak je ta povídka povedený, hrozně se mi líbí a ještě jednou ARIGATO gozaimasu ;-) :**

2 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 16. října 2011 v 13:53 | Reagovat

PS: že si tu povídku můžu dát na blog xD
PSS: pěkně prosííím :D

3 Aki-chan!!! xD Aki-chan!!! xD | Web | 7. ledna 2012 v 11:48 | Reagovat

:3 upíří princ říkáš. Zajímavé :) Nevím proč, ale hodně mě přitahuje představa Naruto vampfiction, i když normálně upíří hrátky moc nemusím...
Pěkná povídka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama