.

Přítel? Nepřítel?... nebo snad něco víc?

17. října 2011 v 21:33 | Hagumi-chan |  Přítel, nepřítel.. nebo snad něco víc?
Tak tohle je 1. díl a je věnovaný Asuky, která mě do toho dokopala.... Tak snad se bude líbit ;)
Vaše Hagumi-chan


Přítel? Nepřítel?... nebo snad něco víc?
Pokojem se roznesl pronikaví tón. Blanďatý chlapec se s leknutím probudil a skončil na zemi. "Sakra!" zaklel a nějak se mu podařilo dostat se na nohy. Pak se s ne zrovna vhodnými výrazy došoural do koupelny kde provedl.. no to co se dělá ráno v koupelně. Když bylo všechno hotovo podíval se do kouta jeho pokoje kde ležela jeho školní taška, zle se na ní úšklíbl, ale pak si jí hodil přes rameno a vydal se do školy.
,Jashine zase 7 hodin strašného mučení... svatý víkend!´problesklo Narutovi hlavou když uviděl školní budovu. Jenže pak ho zaujalo něco jiného, jeho pohled se stočil na jednoho černovlasého kluka. Byl vysoký a i dost hezký ale nejzajímavější na něm byli jeho vlasy, které měl ve zvláštním účesu... asi používal gel i když říkal, že mu vlasy takhle prostě rostou. (Ach kdo by to asi mohl být že? :D ) Naruto se pousmál. ,Ty Sasukeho vlasy vypadají jako má ten jeden papoušk peří na hlavě... to je blbec, že si je takhle geluje.´ Sasuke si všiml jak se na něj Naruto dívá a podivně se pousmívá.
"Usuratonkachi aspoň tak neslintej, když už na mě čumíš!" zakřičel na něj Sasuke přec celé nádvoří školy.
Naruto se pousmál. "Sorry, ale nejde takhle nečumět na tvoje vlasy! Papoušku!"
Sasuke zaťal pěsti. "Já za to asi můžu baka, že mi tak ty vlasy rostou!"
"Nemáš si je tak gelovat Sasánku!" Naruto se výborně bavil. Sasukemu se, ale najednou na tváři vyloudil zvláštní úsměv.
"Ach Naruto nezamlouvej to, tobě prostě přijdu děsně sexy, že je to tak!"
"Hm jasný to si věříš Sasánku!"
"Jo věřím, protože je to pravda... Co Naruto chtěl bys mě líbat a spoustu další věcí?"
"Hm asi tak jako ty mě Sasuke!" křičeli na sebe přes celý školní dvůr a bylo jim to jedno, tyhle jejich kočkovanice je strašně bavili.
"No tak to potom jo Naruto... Tak si to někde můžem rozdat ne?" Naruto se zarazil, ale pak se začal smát. "To by se ti líbilo co, ale nic nebude máš smůlu nemam na tebe čas!"
"Oh to je škoda Naru-chan! Někdy mi to musíš vynahradit!" Sasuke mluvil takovím zvláštním hlasem, že to znělo, že je mu to vážně líto, že se s ním nemůže užít.
Naruto se zase začal smát, tohle se prostě nedalo vydržet.
"Hele Sasu chtěl bych si s tebou hrát, ale nemám čas tak někdy jindy ju?" Mrkl na něj svůdně. Sasuke se pusmál. "Jistě Naru-chan snad to bude brzo." Naruto se začal zase smát, ale přikývnul. Poté odešel.
Celý den byl v pohodě, kluci se bohužel neměli čas moc kočkovat, ale vše si nahradili při Tv. "Tak jo tými už máme, ale je to malý problém.. Nikdo nevzal dresi takže Narutův týme budete bez trička!" oznámil Gai-sensei a v Narutovi hrklo, ale pak se uklidnil nikdo mu za jeho malé tajemství nadávat nebude, je přece sirotek. Pak si sundal tričko. Dívky které s nimi měli vyjímečně tělicvik ho hltali očima. No jo Naruto měl prostě totálně skvělí tělo i kluci se na něj otočili, ale z trochu jinýho důvody. Sice taky velice kladně ohodnotili Narutovi břišní svaly, ale víc je zaujalo co na nich má. Naruto se na ně otočil. "Co je?" Kluci si ho nedůvěživě prohlédli. "Naruto to co máš na břiše. To je praví?" zeptal se Sasuke a Naruto se podíval na svoje břicho. Pousmál se. "Jo je proč by nemělo?"
"Usuratonkachi tohle bys nikdy nevydržel! To nemůže být praví."
"Hm mysli si co chceš, ale je to praví." , a pořád to bolí!´pomyslel si blonďák.
"Hn-" Sasuke chtěl ještě něco dodat, ale vtom tam přišel Gai-sensei. ( Jashine proc mu pořád místo Gai píšu Gay! XDD )
"Tak kluci a holky zahrajem si už konečně ten fotbal?" Většina přikývla, ostatní nespokojeně zabručeli souhlas. Gai-sensei se usmál. "Dobře! Tak dáme to, že první tým proti druhému a pak třetí proti čtvrému. Pak se bude postupovat jako při turnaji. To znamená vítezný tým X výtezný tým." Všichni přykývli, že rozumí... ehm až na Naruta.. jak jinak. ( xD gomen Naru-chan.. xD )
Začalo se hrát. První hrál narutův tým proti kibově týmu. Výtězný tým byl narutův.
Pak hrál sasukeho tým proti shikamarově týmu. Výtěz byl sasukeho tým. (.. ehm jak jinak.... Sasuke ♥ ) Poté hrál narutův tým proti sasukeho týmu.
"Naruto no tak vzdej to.. Náš tým stejně nikdy nedáš!" Sasuke byl hodně dotěrný a Naruta provokoval do nepříčetnosti.
"Sasuke drž hubu tí říkam, nebo ti jí taky na místě rozbiju!"
"Tak se ukaž USURATONKACHI!"
"Temeee!" Křiknul Naruto a prostě po Sasukem vystartoval, chtěl mu dát pěstí, ale ruka nedolétla ke svému cíly. Gai-sensei jeho ruku chytil. Sasuke se "pousmál".
"Naruto za trest uklidíš v kabinetu tělocviku!... A ty Sasuke mu pomůžeš!" Sasukeho úšklebek zmizel a brada mu málem spadla až na zem. Chtěl se začít hájit, ale jakmile uviděl Gaiovu tvář alá ,Zkus to a bude ještě hůř!´tak radši ani nepípnul.
Tělocvik byl pak podivně napjatý. Sasuke s Narutem se nekočkovali jako normálně, ani si neřekli že se spolu vychrápou nebo tak jako vždycky. Jenom se prostě vraždili pohledy.
Narutovi myšlenky:
No to snad ne mám být se Sasukem v jedný místnosti a sám? To snad ne... mám strach... tse blbost, ale možná... NE! Já se ho nebojim něco zkusí a zabiju ho!
Sasukeho myšlenky:
Být s Narutem v jedný místnosti bude asi zajímaví.. mohlo by se tam i něco stát.. No Narutovi mě ne, ale musím ho vyhecovat ze vzteku je schopný všeho... Paráda! *Sasuke se podíval na Naruta* Ha! Ten výraz znám.. tuší co se bude dít! Perfektní má strach.. Tak tomu ještě přidám!

"Naruto dávej si na mě bacha.. Budeme sami a to svádí k .. ehm neposluštnostem." šeptnul Sasuke Narutovi do ucha. Naruto ztuhnul. ,Sakra já to věděl!´
"Tse myslíš že se tě bojim Uchiho?" zeptal se Naruto, ale hlas se mu trochu třásl.
"Já to vím Naruto, že máš strach." Sasuke se ze zádu nalepil k Narutovi a zkousl mu ušní lalůček. Naruto sebou škubnul. Sasuke nasadil ten svůj slavný úšklebek a zmiznul ( zmizunul to je skvělí slovo xD ).

Po hodině se Naru neochotně vydal ke kabinetu, kde na něj čekal Kakashi-sensei i Sasuke. Naru si povzdechl ,Jashine Sasuke nikdy nechodí vykonat tresty co máme společné tak proč je teďka tady..´
"Naruto a Sasuke máte za úkol to tady celé uklidit! A projistotu vás taky zamknu ať vím, že neutečete!" zahřímal Kakashi-sensei. Poté je vehnal do kabinetu tělesné výchovy. Když se za nimi zavřeli a zamkli dveře Naruto polkl. Sasuke se ušklíbl a ze zádu se přitiskl k Narutovi.
"Tak co Usuratonkachi máš strach?" Narutovi se naježili chloupky na krku, když mu na něj Sasuke dýchl ( žádné dvojsmysli!)
"Prosím tě a z čeho bych jako měl mít strach z tebe? .. Tse nenech se vysmát.. baka!" Naruto chtěl znít drsně, ale když se vám chvěje hlas, tak to moc dobře nejde.
"To uvidíš proč Naru-chan." Pronesl Sasuke a odešel dál do nitra místnosti. Naruto nevěděl co od něj čekat.. Sasuke je schopný všeho...

Konec první části.
PS: Komentíky povinost! Nebo nebudou další části... když budou aspoň 4 komentíky tak se pokusím do 9 dnů sem něco dát ;)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Sasuke nebo Naruto?

Naruto!
Sasuke!

Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 17. října 2011 v 21:47 | Reagovat

aaaAAAaaaa paráda, megózní, úžasný, perfektní a ty tvoje povídky žeru ;-)) xD lidi hod´te sem další 3 komentáře :D

2 Kimi Kyuubi & Kisaki-chan Kimi Kyuubi & Kisaki-chan | Web | 21. října 2011 v 17:00 | Reagovat

Kyaaaaa .... to je úžasný .... ^^ Máš úžasnej styl psaní .. Nádherně se to čte .... A doufám že tu honem přibyde další díl ... ;) ^^

3 Muff* Muff* | Web | 1. listopadu 2011 v 17:05 | Reagovat

Skvělá povídka určitě piš dál ;DD

4 Lee Uchiha Lee Uchiha | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 20:50 | Reagovat

Mě se to tak líbí :D

5 Aya Aya | Web | 22. února 2012 v 14:18 | Reagovat

Chochoo! hustý toto. No dostala jsem se na net =DD ale ten běží tak, že i želva je rychlejší =DDD ale toto krásná povídku, pokusím se na další díl, pokud mi to ten net nekyksne =DDDD

6 Natsu-chan Natsu-chan | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 10:24 | Reagovat

Muhahahá >:3
Moc hezká povídka... Čtu jí už asi po pátý.. :D Ale chtěla bych se zeptat... Myslim si dobře, že to co měl Naruto na břiše je tetování? (jakoby ta pečeť... ale když to máš reál svět tak jako tetování..) Nebo to je úplně nějak jinak myšleno? xD

7 Natsumi Natsumi | E-mail | Web | 11. listopadu 2012 v 20:35 | Reagovat

je to celkom super ;-) :D a s tým Gay namiesto Gai si ma vážne rozosmiala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama