.

Chci abys byl víc než můj žák... - 2

3. října 2011 v 16:02 | Hagumi-chan // ano tentokrát jenom já ;) // |  Jednorázovky

Tak tohle je další část Chci abys byl víc než můj žák. Tuhle jsem psala jenom já Hagumi. Snad se bude líbit ;) a moc se omlouvám, že to tak trvalo.

Warning!: Yaoi min. 15+ ( no ale známe své lidi že ano :D ) a znásilnění.


Chci abys byl víc než můj žák... -2

Naruto tam zůstal stát jako přivařený. Hlavou se mu honilo snad milion myšlenek, ale ani jednu nechápal. , On mě tady právě líbal? … Co to má jako být?.... A proč jsem se nebránil?.... Ono se mi to snad líbilo? …. Ne to je nemožný... Ale i když.....´
"Ne to není možný!" vykřiknul blonďáček nevědomky nahlas.
"Na koho tu řveš baka?" ozval se za ním známý hlas. Naruto nadskočil jak se lekl.
"N-na nikoho Kibo... !"
"Tse to ti tak věřim. Taaak co ti chtěl Sasuke?" zeptal se Kiba.
"To tě nemusí zajímat." Naruto lehce více zdrudnul jako rajče.
"Ale mě to zajímá tak povídeeej!"
"Ne vážně radši ne." odvětil stále dosti zmatený Naruto a odpochodoval pryč. Kiba se za ním jen zmateně díval. , Já to z tebe dostanu Naruto jenom se neboj! ´ řekl si v duchu Kiba a taky se otočil k odchodu.

Další den byl pro Naruta zajímavý. Sasukeho bude mít skoro celý den, ale jak se má před ním chovat když až ho uvidí zrudne jako rajče? … ,Asi se hodím marod! .. Geniální!´ musel se v ducho pochválit, ale byl tu malý problém .. Minato jinak řečeno Narutův táta.
"Tati?" řekl Naru a vešel do otcovi pracovny.
"Děje se něco Naruto?" zeptal se Minato
"Není mi moc dobře.... nemohl bych-"
"Ne nemohl bys protože to předstířáš moc dobře to na tobě poznám Naruto!" Naruto sklopil hlavu.
"Ale já dneska vážně nemůžu jít do školy..."
"Proč? Někdo tě chce zbít? Umíš přece karate nebo snad ne?"
"Ne nikdo mě mlátit nebude a jo karate umím, pořád, ale já tam prostě nemůžu...."
"Promiň Naruto, ale hodně jsi zaměškal takže tě nemůžu nechat doma...."
"Hm..." odvětil zklamaně a naštvaně Naru a odešel. ( Chudáček xDD ale nemůžu jinak )

Naruto stál před třídou přišel pozdě. Má jít dovnitř nebo ne? Probíhalo mu hlavou, nejradši by se otočil a utíkal pryč, ale to nemůže Minato by ho při nejmenším zabil. Zhluboka se nadech a zaklepal, následně otevřel dveře a vsoupil dovnitř.
"Ohayo... gomenasai zaspal jsem." řekl Naru a při tom se díval kamkoliv jinam jen ne na Sasukeho.
"Dobře sedni si." řekl Sasuke a pokynul k Narutově lavici, která byla těšně před jeho katedrou.
Vyučování bylo jako za trest, Naruto se snažil věnovat výuce jenže tam byl Sasuke takže mu to totálně nešlo. , Kurva proč já? A proč zrovna on mě musí okusovat? ´ Naruto se nevědomky zamračil. "Naruto vidím jak se věnuješ mému výkladu můžeš mi zopakovat poslední látku?" řekl Sasuke a tím Naruta vzbudil.
"Ne to vážně nemůžu." prskul na něj Naruto. Sasuke pozvedl obočí, ale pak nasadil úsměv.
"Aha chápu... To tě to tak rozhodilo?" zeptal se lehce arogantně. Naruto po něm hodil vražedný pohled. "Drž hubu! Ty to nechápeš!" Naruto vylítnul z lavice. Sasukeho obočí mu vylítlo až někam do půli čela. "Chápu to až moc dobře Naruto..." řekl klidně Sasuke. Naruto ho nenávistně propaloval pohledem.
Sasuke se k němu naklonil a něco mu pošeptal do ucha. ( jestli chcete vědět co tak máte smůlu, heč ;) xDD ) Naruto ztuhnul a následně zrudnul. "To není pravda!" křiknul na něj. Sasuke se usmál a dal mu učebnici na hlavu. "Ale je Naruto, je to pravda." Naruto něco zavrčel a prostě odešel. Sasuke ho se škodolibým pohledem pozoroval. Musel sám sobě poblahopřát... Naruto je jeho, i když o tom to blonďaté stvoření ještě neví.

"Narutooo!" ozvalo se třídní chodbou. Naru se otočil, ale bylo pozdě jeo kamarád Kiba už seděl na něm. "Co děláš baka chceš mě zabít?!" pěnil zasednutý blonďáček.
"Hm kam si myslíš že jdeš Naruto!" podíval se na něj Kiba s pozvednutím obočím.
"Jdu se projít Sasuke mi pije krev."
"Hm to máš blbí koukej mazat zpátky do třídy... Nebo aspoň přijď na další hodinu... Těláááák! ( strašidelný výraz ) … A jo Naruto není tu Gai-sensei takže bude někdu suploval.. možná Kakashi.. Tak se zatím měj." rozloučil se Kiba a odešel.
,Supla? … Tse to bude určitě Uchiha... to snad ne!´ panikařil v duchu Naruto

Naruto se nemýlil jako supla měli Sasukeho. Sasuke celou dobu Naruta pozoroval a to hlavně když se převlékal. Naruto si toho byl moc dobře vědom a chtěl Sasukeho tak trochu pozlobit.
"Tak jo děcka co si zahrajem?" řekl Sasuke když do konce hodiny zbývalo už asi jenom 25 minut.
"Já chci basket." křiklo několik kluků najednou. Sasuke se pousmál a přikývnul na souhlas. Rozdělení netrvalo dlouho a Sasuke si všimnul, že všichni k sobě chtěli Naruta. Málem se o něj poprali. Pak si o něj nakonec střihli.
"Kibo nahraj!" křiknul blonďáček a Kiba mu okamžitě nahrál. Naruto neběžel prostě z místa hodil na koš. "Joo Naruto jsi borec!" Trefil se. Sasuke musel přiznat, že Naruto umí hrát basket velmi dobře. "Střídání!" zvolal a Naruto si šel sednou. Jeho tým posmutněj. Naruto si všimnul jak ho Sasuke pozoruje. "Je mi horko! Sakuro hlídej mi tričko." Naruto si sundla tričko a hodil ho Sakuře. Holky se o jeho tričko málem popraly. Přece jenom Naruto byl nejvíc sexy žák Konoha High School. Sasukemu se zatmělo před očima. ,Znásilnit, znásilnit, ZNÁSILNIT!!!! ´to jediné mu běželo hlavou. Naruto si toho všimnul, jenže tak trochu nedávla pozor a nevšimnul si jak na něj letí míč. "Narutoo bacha." Naruto se otočil, ale už bylo pozděl míč se mu trefil do hlavy a Naruto letěl k zemi. "Narutoo....." Kiba k němu břiběhl a něco na něj volal, ale to už Naruto neslyšel upadl do sladkého bevědomí.

Naruto se probudil asi po dvou hodinách. Ležel ve školní léčebně. Příšerně ho bolela hlava, ale špatně mu nebylo. Otřes mozku neměl. "Už jsi vzhůru." ozval se kousek od Naruta smametoví hlas. Naruto zvedl hlavu a podíval se na muže sedícího na druhé straně jeho lůžka. "Hn jo jsem... Co tady dělá Sasuke?"
"Jsem tvůj učitel měl jsem na tebe dávat pozor Lady Tsunade musela odejít dřív."
"Hn Baa-chan se šla zase vožrat." pronesl Naruto s lehkým úsměvem na rtech a opět položil hlavu na polštář.. Kdyby ho nebolela hlava už by se smál jak pako.
"Jo možná..... Ty Naruto?"
"Hn?" Naruto opět pozvedl hlavu.
"Už víš co ke mně cítíš?" zeptal se Sasuke který už byl na Narutem. Naruto nechápal jak se tam tak rychle dostal, ale to už dál neřešil. Moc ho vyvedl z míry když byl tak blízko.
"Ne..." hlesl potichu, Sasuke se usmál. "To abych ti trochu pomohl co?" Naklonil se k Narutovi a lehce ho políbil. Naruto ztuhnul, bylo to nějak moc příjemné. Přestal rozumně uvažovat a také se zapojil do polibku. Sasuke si v duchu gratuloval. ,Je můj´ . Sasuke začal polibek prohlubovat, jemně zatlačil jazykem na Narutova ústa o blonďáček je pootevřel. Začali si navzájem velmi detailně zkoumat ústa. Sasuke se od Naruta po chvíli odtrhl, rapidně mu docházel vzduch, ale nejen proto, chtěl zajít dál. Zvedl se a za zkoumavého pohledu blonďáčka, který pořád ležel na posteli, šel zamknout dveře.
"Sasuke proč zamykáš?" podíval se na něj zmateně Naruto.
"Nechci aby teď někdo přišel." zavrněl a opět se přesunul k Narutovi a začal ho líbat. Naruto ho od sebe odsrčil, došlu mu co má Sasuke v plánu. "Ne Sasuke já nemůžu.. T-to nejde." Sasuke ho, ale neposlouchal a začal ho líbat na krku. Naruto se začal bránit. "Nn ne Sasuke to nemůžeš... To je znásilnění." Naruto začal panikařit, Sasuke ho nepřestával líbat, ale už ne jenom na krku. Stáhl z něj s velkou námahou tričko a začal ho líbat na hrudi. Jen lehce požmoulal blonďáčkovi bradavky a opět se přesouval níž. S lehkými polibky a kousanci se dostal až k lemu Narutovích kalhot. Lehce kolem něj přejel jazykem. Naruto zalapal po dechu. ,On mě tu vážně..... znásilní.´ "Ne Sasuke prosím přestaň zapomeneme na to ano?" Naruto měl strach ne ze sexu samotného, ale že to bude dělat s ním se Sasukem, nechtěl to, ne teď. "Naruto nekaž mi to prosím." zaškemral silně zastřeným hlasem Sasuke.
"Ne.... to nemůžeš...prosím Sasuke .. přestaň! … Budu křičet." Sasuke Naruta ignoroval a stáhl mu kalhoty i s trenkami. Naruto se začal zmítat a volnýma rukama od sebe Sasukeho odstrkovat. Nepovedlo se Sasuke se začal věnovat "malému" narutovi a přestal úplně blonďáčka vnímat. Naruto se třásl, instinktivně Sasukemu jednu vrazil. Sasuke zamrkal, tohle vážně nečekla. Zle se na Naruta podíval, blonďáček ztuhnul. Sasukeho výraz ho děsil. "Fajn Naruto já chtěl být jemný, ale když ty takhle." Sasuke se ještě víc zle ušklíbl a sundal si kalhoty i s trenkami a ukázal svou už nějakou dobu naběhlou chloubu. Naruto chtěl utéct, ale Sasuke byl rychlejší. Hodil ho zpátky na postel, s tím rozdílem, že ho položil na břicho. Nohy mu roztáhl dál od sebe a tvrdě do něj přirazil až po kořen. Naruto zavyl bolestí. "Sasuke přestaň to bolí!" Naruto začal brečet. Sasukeho mysl, ale už byla kdesi vdáli nevnímal nic jiného než Narutovu stáhlou dírku. Majetnicky do něj přirážel až vyvrcholil. Postupně si začal uvědomovat co udělal. "Naruto...." řekl potichu a podíval se na plačícího a třesoucího se blonďáčka pod sebou, nebo spíš na jeho záda. Opatrně z něj vystoupil už mu nechtěl víc ublížit. Naruto pořád ležel a ani se nepohnul, prostě jenom dál brečel. Celé tělo ho bolelo, pomalu se nemohl hnout.... "Naruto... Já- já nevím co se to se mnou.... odpusť mi.." řekl Sasuke a vtáhl si blonďáčka do obětí. Naruto se roztřásl ještě víc. "Proč?.... proč jsi to udělal Sasuke... Já tě prosil abys přestal, ale ty jsi nepřestal." vykoktal mezi vzklyky Naruto. "Já nevím Naruto prostě jsem se neovládl. Prosím odpusť mi to." Sasuke byl zoufalí věděl, že tohle se nedá pořádně odpustit natož zapomenout. Podal Narutovi jeho oblečení. Naruto se rychle oblékl, vrazil Sasukemu pěstí a s křikem utekl. " NENÁVIDÍM TĚ UCHIHO!!" Sasuke posmutněl... Tohle vážně hodně posral.

Naruto druhý den přišel do školy. Sasuke nebyl zase tak drsný, takže Naruta už nic nebolelo, ale pořád měl na něj strašný vzek. Měli ho hned první hodinu a místo toho, aby si Naruto sedl do první lavice kde měl sedět si opět sedl na své původní místo, dozádu k oknu. Zazvonilo a chvilku potom vešel do třídy Sasuke. Překvapeně se podíval na Naruta který uraženě seděl ve své lavici. Začal vyučovat. Jednou se pokusil zeptat se na něco i Naruta, ale ten ho slušně poslal do háje z odpovědí, že neví ať si to ten jeho dokonalej mozek zjistí sám. Takhle to pokračoval celý den, Sasuke se Naruta na nic neptal a Naruto tam seděl jak kakabus a čučel z okna.
"Naruto potřebuju s tebou mluvit, přijď za mnou po hodině do kabinetu." řekl Sasuke chvíli před zvonením. Naruto se na něj podíval pohledem , Cože to jako myslíš vážně? .. Ani náhodou. ´ale Sasuke se zamračil. Naruto rezignoval, protože z něj šla hrůza a jak zjistil není dobré mu odporovat. Po hodině za ním vážně šel. Neobtěžoval se ani klepat a otevřel dveře. "Co chceš?" prsknul na něj hned mezi dveřmi. Sasuke se na něj podíval.
"Promluvit si." odpověděl
"Hm tak mluv nemám na tebe celý den."
"Jsi pořád našvaný.... Ale jistě, že jsi a ani se ti nedivím, ale prosím věř mi je mi to strašně líto Naruto." Sasuke se zvedl a přešel k Narutovi ten už chtěl začít couvat, ale Sasuke ho chytil a přitáhl si ho k sobě. Lehce ho políbil. Naruto se zprvu bránil, ale pak už Sasukeho nechal a také se trochu zapojil. "Mijuli tě Naruto." řekl Sasuke když se od Naruta odtáhl.
"Já tebe taky, ale … to se nedá zapomenout." žašeptal Naruto.
"Já vím Naruto, ale já bez tebe nemůžu být." Sasuke byl zoufalí. Opět Naruta políbil.
Naruto už se na Sasukeho nezlobil, ale uvnitř ho pořád bolelo to co mu udělal. ,Mám mu dát ještě šanci?´tuhle otázku Naruto potřebovsl co nejrychleji vyřešit.
"Sasuke dávám ti ještě jednu šanci, ale už to nikdy nesmíš udělat!"
Sasukemu se rozzářili oči. Láskyplně Naruta políbil. "Děkuju Naruto." zašeptal mu do ucha, ale v tom do kabinetu vlítla Tsunade. Zarazila se. Kluci se od sebe okamžitě odtáhli. "Sasuke můžeš mi říct co to tady děláš se svím žákem?" Tsunade zuřila.
"Ehmm …. no víte....-"
"To já Baa-chan! Já jsem ho líbal." řekl rychle Naruto a sklopil zrak. Tsunade si povzdechla.
"Sasuke tohle tady vidím naposledy ano?" řekl a Sasuke přikývl.
Když Tsunade odešla Naruto se otočil na Sasukeho dal mu malou pusinku a odešel.

A žiji spolu šťastně až dodnes! Teda snad :D Zazvonil zvonec a pohádky je konec!
PS:Prosím chyby ignorujte ;)
PPS: Komentíky potěší ;)


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 3. října 2011 v 17:28 | Reagovat

Jooo jsem první :D ale stejně to si děláš že mě srandu ?? Jako pohádka není u konce :D čtenářky si vyžaduje další díl .D třeba bonusovku plosííím ;-( ;@)

2 Muff* Muff* | Web | 3. listopadu 2011 v 22:02 | Reagovat

Hodně povedená dvjrázovka ;D moc se mi líbí ... píšeš hezky i když tamm byly občas chyby ale to máš jedno :DD

3 Natsuko Natsuko | Web | 14. ledna 2012 v 14:56 | Reagovat

Bwaaah!~ T^T :D Ja ti dám také The End okamžite pokračuj inak ti ja, Uke-chan nedám pokoj do konca života! :D

4 Kila-chan Kila-chan | 27. února 2012 v 19:08 | Reagovat

Krásný!!!

5 sana-chan sana-chan | E-mail | 12. února 2015 v 20:54 | Reagovat

"A žiji spolu šťastně až dodnes! Teda snad :D Zazvonil zvonec a pohádky je konec!"..tak na to zabudni!!!!další diel,okamžite!!!!!!😄

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama