.

Soused

31. srpna 2011 v 20:45 | Hagumi-chan |  Soused
Tohle to ani newím jak mě napadlo, ale snad se bude líbit :)
Varovaní: Yaoi (ale jenom takové lehčí)
Páry: :D neřeknu, nechte se překvapit :)


Soused....
Byl podzimní den. Obloha byla zamračená a vypalo to, že kadou chvíli bude pršet. Naruto takovéhle dny miloval, a když pršelo byl ještě radši. Miloval déšť, ani nevěděl proč, ale prostě ho miloval. I když jeden důvod tu asi byl.... déšť Narutovi pomáhal zbavit se myšlenek na jeho problémi a starosti. Naruto je sirotek a teď zrovna se nastěhoval do nového bytu, ach, skadkých 18. V novém "domově" to, ale byo spíše o nervy, jinak řečeno horší než děcák, a to je co říct! Narutovi sousedé byli strašní, pořád ho odsuzovali, že když je z děcáku tak krade a tak podobně, ale Naruto takový nebyl, měl brigádu, chodil do školy ve které mu to sice moc nešlo, ale přece jenom se ráno vykopal z postele a šel tam.
Jednou jak se blonďáčkovi opět podařilo vykopat z postele a jít do školy potkal na chodbě jednoho z těch "příjemných" sousedů.
"Hele, Uzumaki, zkus mi něco ukrást, až nebudu doma!"
"Hn, nevím co pořád máte, že kradu - odjíždítě pryč často a nikdy se vám nic neztratilo, vážně vás nechápu!" oplatil mu už trochu nakvašeně blonďáček, tím ale naštval toho souseda, kterého ani nevěděl jak se jmenuje.
"Moc si nedovoluj, ty harante z děcáku!" křikl Narutovi do ucha a drsně ho chytil za ramena, až Naruto syknul bolestí.
"Pusťte mě!" řekl trochu vyděšeně blonďáček, soused se jenom zle ušklíbl.
"Nebo co, Uzumaki? Víš, no ty to vlastně nevíš, že se mají zlobivé děti potrestat?" podívaj se na Naruta s divným výrazem, Naruto tušil kam tím míří. Začínal panikařit, chtěl utéct, ale nešlo to, soused ho držel moc pevně.
"Ne, prosím, puste mě! Já jsem nic neudělal!" Ale soused jakoby to neslyšel chtěl Naruta někam zatáhnut, nejspíš do svého bytu. Naruto se chtěl začít bránít, ale už bylo pozdě, byl v jeho bytě.
"C-co se mnou chcete dělat?" Narutovi se třásl hlas.
"Tak ty jsi to nepochopil? Ty jsi asi vážně hodně natvrdlej." řekl Narutův soused a ušklíbl se.
Naruto to, ale věděl moc dobře co mu chce udělat nebylo to totiž poprvé, ale vždycky se něco stalo, že se nedostal ani k němu domů, kde právě byl.
"Prosím nechte mě, to nemůžete udělat!" křikl na něj Naruto už naprosto zděšeně.
"A proč jako? Myslíš, že tě pustím, když mě slušně požádáš? Tak tomu nevěř!" odpověděl a začal Narutovi sundával oblečení.
"NÉÉÉÉ, NECHTE MĚ! TO NEMŮŽETE JÁ VÁS ZAŽALUJU!" Naruto už byl úplně vyděšený panika ho úplně ovládla.
"Ne nepustím tě a navíc nikdo ti neuvěří!" Naruto se snažil brínit, ale jeho souses byl větší a daleko silnější, takže Naruto neměl šanci. Pak ho jeho soused najednou pustil a někam šel.
,Huh, co to mám v kapse? Mobil! Můžu napsat SMS Sasukemu on mi slíbil, že mi kdyžtak pomůže!´ vzpoměl si Naruto a začal psát SMSku jeho věčnému rivalovi, se kterým se nasnášel, ale on jediný věděl co se v Narutově životě děje a slíbil mu, že mu kdykoliv pomůže.

"Počkejte, přišla mi SMSka." řekl Sasuke a začal hledat mobil.
" Kdo ti psal, Sasuke-kun?" zeptala se dívka s delšími růžovími vlasy, ale Sasuke neodpovídal, jenom zíral na diplay mobilu a pořád četl tu smsku od Naruta: Sasuke pomoc mi prosím! Je to vážný zatáhl mě k němu..... (Naruto to nestihl dopsat, protože se soused vrátil a pokračoval)
" No tak Sasukeee ukaaaž já ti to přečtu!" křikl kluk s modrými vlasy (pozn. aut.: tenhle kluk je OC, jmenuje se Aoi) a vytrhl Sasukemu mobil z ruky.
"Ty vole, co děláš vrať mi to!" křiknul nakvašeně Sasuke na to nemá čas si tady hrát.
"Huh, píše ti Naruto.... To je ten docela dost pěknej blonďák, že jo?" zeptal se Aoi.
"Naruto a co píše?!" vykřikla blondýnka a vrhla se na mobil.
"Sasuke-kun, proč ti píše abys mu pomohl?" zeptala se Ino.
"Nemam čas na vysvětlovan, vraťte mi mobil já už fakt musím jít nebo... On mu něco udělá!" křiknul najednou Sasuke, vytrhnul Ino mobil a běžel k Narutovi domů, nebo spíš k jeho sousedovi.

"Ne vážně prosím nechte toho, to nemůžete!" křičel zoufale Naruto na svého souseda, který na ho tlačil ke zdi a líbal na krku a přitom ho osahával. V tom se rozlítli dveře a v nich stál Narutovi tolik dobře známý člověk a zároveň i jeho zachránce.
"Okamžitě ho pusťte!" zavrčel černovlasí mladík.
"Nebo co, co mi uděláš?" šklebil se posměšně soused.
"Vám to minule nestačilo? To vám to mám zopakovat?" řekl černovlasí mladík a zle se ušklíbl. Soused se zarazil a vzpomněl si jak ho minule to černovlasý Uchihovský dítě zmlátilo.
"Dobře, dobře, nechci problémy, tady ho máš!" řekl a surově Naruta hodil na Sasukeho a ten ho chytil. Cítil jak se Naruto třese, bůh víco mu ten prasák dělal.
"Naruto jsi v pohodě?" dost blbá otázka, ale musel se zeptat. Blonďáček jen přikývl, Sasukemu bylo jasný, že není v pořádku. Nejradši by toho hajzla hned teď a tady zkopal do kuličky, ale to musí počkat napřed se musí postarat o Naruta sem už ho nikdy nenechá jít, nebo ho ten chlap doopravdy znásilní.
Kluci si nevšimli, že je sleduje Sasukeho parta, a ty když viděli Naruto bez trička jak se vyklepně tiskne k Sasukemu tak jim to samozdřejmě přišlo divný, tak šli prostě za nima.
"Hey Sasuke, teď jsi buď teplej nebo děláš chůvu klukovi z děcáku." pronesl posměšně jeden kluk. Sasuke se na něj otočil, oči mu zářily sharinganem, ten se mu v očích ukazoval, když byl rozzuřený.
"Nevíš co se stalo, tak drž hubu!" okřiknul ho Sasu a tím ho tak trochu uzemnil. Naruto se zatím odlepil od Sasukeho, ale oni na jednoho z té party se nepodíval, dělal prostě jako, že tam nejsou. Dneska na ně neměl náladu.
" Hey ty Naruto, to ti neslojíme ani za pohled?!" Inu už to pěkně štvalo, že se na ně ani jednou nepodíval. Naruto se na ní podíval, v očích byloy pořád vydět stopy děsu a taky to vypadalo, že brečel. Ino se zarazila.
"Naruto jdem."
"Kam?" vylítlo z Naruta až trochu moc nahlas.
"Klid nejsem jako ten..." Sasuke zatnul ruce v pěst "...víš koho myslím." Naruto přikývl. Pak bez vysvětlení odešli.

"Hele Naruto, je ti doufam jasný, že už tě nenechám jít do toho baráku." zeptal se Sasuke Naruta, když seděli na lavičce před kavárnou kam Naruta vzal.
"Hn, ty klidně můžeš chtít abych tam nešel, já už tam taky nechci, ale nemám na výběr, nemám kam jinam jít." řekl Naruto a sklopil hlavu.
"Budeš bydlet mě. Mam pokoj navíc, takže tě tam nechám." řekl rozhodně Sasuke
"A co tvuj brácha? Bydlíš přece s ním ne?"
"Tse, tomu to může bejt jedno stejně skoro není doma je pořád někde na služebních cestách."
"Já ti nevím Sasuke....."
"To máš blbý prostě jdeš!" přikázal Sasuke a na důkaz jak to myslí vážně vzal Naruta v zápěstí a táhl ho k sobě domů.
"Sasuke?" řekl Naruto
"Co se děje?"
"No víš jenom jestli bys mě takhle netáhnul.... Moc mi to připomíná co se stalo." řekl trochu vyděšně Naruto, čehož si Sasuke okamžitě všimnul a zastavil, ale pořád Naruta nepuštěl.
"Jo¨, promiň." řekl a dál ho vedl k sobě domů, ale s tím rozdílem, že teď Naruto šel vedle něj, ale pořád ho držel za ruku kdyby náhodou chtěl zdrhnout což Naruto uměl moc dobře.

"Sasuke, já vážně nevím, neměl bych u tebe zůstávat." řekl Naruto a prohlížel si vilu Uchihů ve které teď momentálně bydlel jenom Sasuke a občas i jeho bratr Itachi.
"Ale prosim tě Naruto a proč ne? Fajn přinával, že bude divný mít někoho v domě, ale nevadí koupelny máme tři takže tady problém nebude." řekl Sasuke a usmál se.
" Jenže mě nejde o koupelnu já myslim tvýho bráchu."
"Aha, na tak ten taky není problém, přece víš, že skoro pořád není doma a už nezdržul a pojď." řekl Sasuke a vydal se směrem domů. Naruto si povzdech a následoval ho.
"Tak jsme doma!" řekl Sasuke a skočil na gauč kde se rozvalil, že zabral skoro půlku té obří pohovky. Naruto se nad tím slovem doma zamyslel. Je doma vážně?
"Vítej doma bratříčku." ozvalo se ze dvěří které vedli nejspíš do kuchyně. Naruto se lekl až sebou cuknul.
"Huh Itachi co tady děláš?" zeptal se zaskočeně Sasuke.
"Bydlím tady bratříčku a na to bych se tě já mohl ptát taky co tady děláš, nemáte být náhodou OBA ve škole?" řekl Itachi a měřil Naruta pohledem.
"Kvůli jistým okolnostem, které ti můžou být volné, tam není právě teď vhodné chodit, že jo Naruto?" zeptal se Sasuke a podíval se na Naruta, ten sklopil hlavu a přikývnul.
"Sasuke, myslím, že by si mi to měl říct." řekl Itachi a dál skenoval Naruta.
"A já myslím, že ne! Tohle tě fakt nemusí zajímat, no ale tohle jo Naruto teď bude nějakou dobu bydlet u nás." oznámil mu Sasuke.
"Fajn, jak myslíš, ale je to tvůj spolubydlící tak se starej." řekl Itachi a šel zpátky do kuchyně.
"Asi mu tu vadím myslím, že-"
"Ne, nikam nejdeš! Tam už se nevrátíš a navíc ne nevadíš a kdyby jo tak má smůlu!" přerušil Sasuke Naruta.
"Ale-"
"Ne nic nechci slyšet!" řekl přísně Sasuke.
"Fajn vzdávam se!" řekl Naruto a na důkaz zvedl ruce, pak se začal smát.
"Jo, to je dobře. Hele já se jdu vyspchovat a ty tu na mě počkej jasný?" řekl a Naruto přikývl. "...Nebo by jsi chtěl jít se mnou do sprchy?" zeptal se Sasuke. Naruto po něm hodil vražedný pohled.
"A co bych tam s tebou asi dělal! Padej do tý sprchy nebo tě nakopu!" řekl Naruto a hodil po Sasukem polštář.
"Fajn, dobře. A víš to jistě, že nechceš jít?" zeptal se znova Sasuke a Naruto se usmál.
"Tak jo, jdu s tebou." řekl a zvedl se. Sasuke se zarazil, ale no co, chce si hrát, má to mít.
"Fajn, tak pojď." řekl Sasuke klidně. Tentokrát se zarazil Naruto, ale znal Sasukeho a věděl, že je to hra.
"Jak myslíš," odpověděl Naruto a v klidu šel za ním. Sasuke se otočil a šel směr koupelna.
Sasuke otevřel dveře do koupelny a Naruto do ní nakoukl. Uviděl obří kouplnu s obří vanou do které by se vešlo deset lidí a taky velkou sprchu, která byla asi pro pět lidí. Naruto zůstal stát mezi futry s pusou dokořán.
"Copak, Naruto, už se se mnou nechceš sprchovat?" zeptal se Sasuke rádoby ublíženě.
"Já se s tebou nechci sprchovat." řekl Naruto a dál zíral do té místnosti, ale pak se vzpamatoval, tohle je přece hra.
"Teda, chtěl jsem říct, že se nechci sprchovat, že vana je lepší nápad."
"Vana? No dobře, jak chceš." řekl Sasuke v zavřel za Narutem dveře a nezapomněl zamknout. Pak začal napouštět vanu.
,Huh on to snad myslí vážně?´ prolétlo Narutovi hlavou, ze zamyšlení ho vytrhlo až to, že na něj Sasuke hodil jeho tričko.
"Copak Naruto, ty se koupeš v oblečení?" zeptal se Sasuke, Naruto si sundal z hlavy Sasukeho tričko a hodil na něj vražedný pohled, ale potom hned zrudnul jako rajče. Sasuke tam před ním stál jenom v trenkách.
"No ták, Naruto, to na mě budeš jenom zírat, nebo se taky půjdeš koupat?" zeptal se Sasuke a zahákl ukazováčky za lem svích trenek.
Naruto na něj vykulil oči. "Co to děláš?" vypísknul.
"Co bych dělal? Jdu se koupat, tak si musím sundat oblečení ne? A mimochodem to bys měl udělat i ty ne?" Naruto zrudnul a vehementně kroutil hlavou, že ne.
"To se budeš koupat v oblečení?"
"Ne." odpověděl Naruto.
"No tak vidíš......... ahaaa, už vím v čem je problém." řekl Sasuke.
"A v čem? " zeptal se Naruto
"Vím, že se stydíš, ale to nemusíš, vážně." řekl na odpověď Sasuke. ,Jo tak ty hecuješ Uchiho? Jak chceš.´ řekl si Naruto v duchu a začla si sundavat tričko.
"No vidíš jak to jde." Naruto ty jeho kecy ignoroval a pokračoval, nemůže couvnout a stejně jsou tu zamčený a klíč je bůh ví kde.
Tak tam stál jenom v trenkách a uvažoval... má nebo nemá? Sasuke už se v klidu válel ve vaně a pozoroval Naruta co udělá. Naruto to viděl a nehodlal couvnout. Takže zaháknul ukazováčky za lem trenek a stáhnuj si je. V mžiku byl ve vaně schovaný pod pěnou.
" No vidíš Naruto ani to nebolelo." Sasuke se výborně bavil. Naruto po něm hodil vražedný pohled, ale pak už si ho nevšímal, ta vana byla vážně užasná.... tak uvolňující. Naruto se uvolnil a uvelebil se v ní, ani si nevšiml, že se k němu Sasuke blíží.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | E-mail | Web | 18. září 2011 v 17:22 | Reagovat

MUHAHA! Aki-chan sa na tvári objavil úchylný úsmev :F Ide na ďalší :P

2 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | 19. září 2011 v 14:24 | Reagovat

[1]:  hehe jsem ráda, že se líbí ^^

3 Kimi Kyuubi & Kisaki-chan Kimi Kyuubi & Kisaki-chan | Web | 21. října 2011 v 19:04 | Reagovat

Hmmmm.... To se mi líbí ... =3 :D :D

4 Natsuko Natsuko | Web | 23. prosince 2011 v 10:17 | Reagovat

Idem hneď na ďalší diel! ^^

5 Shelly~ Shelly~ | 7. dubna 2012 v 21:20 | Reagovat

Awwwwwwwww, to je boží~

6 Aya Aya | Web | 16. dubna 2012 v 8:00 | Reagovat

kyáááááááááá to bylo úžasnýý!! *-* hlavně potom s tím Itachim a ten konec *-* peckozníí *-*-* no pokusím se stihnout další díl, ale jsem ve škole =DDD tak nevím *-* ale prostě bomba! *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama