.

Nový začátek nebo začátek konce?

10. srpna 2011 v 10:01 | Hagumi-chan |  Jednorázovky
Tohle to je napsané jako pokračování téhle FanFiction tedy Russian roulete. Moc se mi nelíbil ten konec tak jsem to trochu napsala podle sebe. Snad se bude moje povídka líbit! ^^
Varování: Yaoi, sprosté nadávky.A tak tu teď sedíme. V té místnosti, odkud jeden z nás neodejde živý. Strach mě již plně opustil. Stejně je již jedno, jestli zemřu, nebo budu žít. Ruská ruleta, hra o smrt. Nevím, proč je tu Sasuke se mnou, co ho vedlo k tomu, hrát tuhle hru se mnou. Možná mi chce dát šanci, možná pro něj přeci jen něco znamenám, ale to se nikdy nedozvím. Zemřu já, nebo on, a obojí mi bude jedno. Již po čtvrté beru zbraň do ruky, přikládám si jí k spánku a mačkám spoušť. Ozval se výstřel.....
"Huh? Co to?" nebyl jsem mrtvý, ne zbraň už nemám u spánku co se to stalo? Podívám se zmateně před sebe, vidím Sasukeho skoro až.... Ano, skoro až vypadá zděšeně. Dívá se na mě a drží mou ruku se zbraní dál od mé hlavy.
"Co to děláš, Sasuke?" zeptám se překvapeně.
…...... Neodpovídá.
"Hey! Země volá Sasukeho! Proč jsi to udělal?"
"Hn. Sám nevím." dostanu od něj odpověď pak se zvedne vytrhne mi zbraň z ruky a odejde pryč. Já zůstávám sedět na židli a pořád se zmateně dívám na dveře kterými odešel.

Po chvíli co jsem se trochu vzpamatovaj, šel jsem za ním. Doufal jsem, že má pokoj pořád tam kde měl. Ano, byl tam a v něm i jeho majitel.
"Sasuke?" řekl jsem dost nejistě. Sasuke se na mě podíval. Měl opět nasazenou svou kamenou masku.
"Hn co chceš?" zeptal se mě chladně.
"No chtěl bych vědět proč? Našel jsi mě, zabil mi mého přítele a pak jsi se mnou hrál "ruskou ruletu". Tak proč jsi nakonec nenechal výstřel ať doletět kam měl?"
"Nevím." odpověděl stereotypně.
"Nevíš? Nevíš? A proto si mi musel zabíjet Kibu? Chceš mě srazit na dno, opět? Chtěl jsem začít nový život a dařilo se mi to a ty jsi mi to zkazil!" začal jsem na něj nepříčetně křičet.
"Hele Naruto, nezapomínej, že jsi něco slíbil, pořád jsi můj majetek, patříš mě, je ti to jasný?!" sykl na mě rozčíleně a hodil mě na postel. Ihned jsem z ní vylítnul, ale byl rychlejší a strh mě zpátky a zasedl mě.
"Pust mě! Já už ti nepatřím! Člověk není věc co si můžeš přivlastnit, ty bezcitnej hajzle!" křikl jsme na něj už skoro zoufale. Znal jsem ho a vím co bude následovat, ale přece jenom můžu se zkusit bránit.
"Nedovoluj si ně mě Naruto!" Křikl na mě a vrazil mi pěstí, až se mi otočila hlava na stranu, překvapeně jsem koukal na zeď. V očích jsem měl strach, i když jsem nechtěl moje tělo se začalo třást strachem. Sasuke se ušklíbl a vzal mou bradu mezi dva prsty a otčil mě obličejem k němu. Jakmile uviděl strach v mích očích jeho úšklebek se ještě zvětšil.
"Buď hodný kluk a už se to nebude muset opakovat." řekl a zvedl se ze mě. Ještě se na mě podíval, já se ani o kousek nehnul. Odešel a já zůstal pořád ležet. Sáhl jsem si na natékající tvář, silou nešetřil. Sedl jsem si na postel a začel přemýšlet jak mu utéct a to v nejlepší už na vždy. "Mám z něj strach, ano bojím se ho! Musím pryč a to rychle než mi něco udělá nebo mě zabije!" řekl jsem nevědomky nahlas, ale v tom se posuvné dveře otevřeli a vstoupil Orochimaru.
"Ale koho to tu máme? To je do Sasukeho milé, že mi tu nechal takoví roztomilý dáreček." řekl a mlsně mě sjel pohledem, věděl jsem co bude chtít a ani se mi nechtělo se bránit Sasuke jednou sám řekl, že už moje tělo nebude chtít, když ho "použije" někdo jiný.
"Hm!" odvětil jsem a odvrátil jsem se od něj.
"Hm to je všechno? Copak ty by ses dnes nechal?" zeptal se úlislně a já jen s nechutenstvím přikývl a odvrátil jsem od něj hlavu. Orochimaru se mlsně olízl a šel k posteli. Sednul si vedle mě a začla mě líbat na krku. Bylo mi to velmi nepříjemné, ale on chtěl samozdřejmě víc. Rukou mi zajel pod mé volné tričko a začla mě hladit po břiše. Dělalo se mi špatně, ale musle jsem to vydržet. Doufal jsem, že Sasuke přijde a nachytá nás. Z toho slova nás se mi udělalo ještě víc špatně, když ten druhý byl Orochimaru. Ten mi už stihl sundat tričko, ani jsem to nepostřehl. Povalil mě na záda a začel mě líbat na hrudi, pak se začla přesouvat směrem k mému přirození. Začal mi sundavat kalhoty, já se snažil to ignorovat což se mi docela i dařilo. V tom se odsunuli odsuvné dveře a v nich stál Sasuke s pistolí v ruce namířenou na Orochimara.
"Co si myslíš, že děláš, Orochimaru?! Šaháš na můj majetek!" sykl rozzuřeně Sasuke.
"Hele Sasuke, on se nebrání. Tvoje děvka už ti není tak věrná" řekl posměvačně Orochimaru. Sasuke se podíval na Naruta který pořád ležel na posteli a skenoval zeď pohledem.
"Hn vím o co se snažíš, Naruto, a to ti nevyjde tak to nedělej jasný?" řekl mi a já se otočil. "Nebo co? Co mi uděláš když já se necham voject od někoho jinýho než ty zabiješ me?! Tak prosím do toho, muj život už jsi totálně zkurvil tak už mě můžeš rovnou i zabít!" začla jsem na něj křičet, ale to jsem neměl dělat, Sasuke mě drsně vzal za zápestí a vytrhl mě na nohy, následně mě odhodil silně ke zdi, náráz byl silný až jsem syknul bolestí.
"Hele Naruto neser mě! Nebo-"
"Nebo co? Mě už je to u prdle klidně mě zabij nebo si se mnou dělej co chceš stejně jsem pro tebe jenom hračka na sex nic víc! Jsem přece tvůj majetek ne? Nenávidim tě, Uchiho!" zase na něj křičím, jsem rozzuřený.
"Tak to není kurva!" zakřičí na mě Sasuke a já na něj překvapeně vykulím oči , jak to sakra myslel?.
"Heh není? Naní?...... Víš co, Uchiho, je mi to značně u prdele!" pronese ještě, pak se mu vytrhnu a uteču. Nikdo za mnou neběží.

Sasuke zůstal stát v pokoji a zíral na stěnu. ,Cože on není jenom moje hračka na sex? … Ne není už dávno ne....... Asi ho....... Hn, je to možné.´proběhne Sasukemu hlavou a rozběhne se za ním, tuší kde ho najde.

"Tady jsi, Naruto." řekl klidně Sasuke a přišel ke mně blíž.
"Hm našel jsi mě. Teď vypadni." řeknu mu ne příliš milím toném.
"Naruto musíme si promluvit."
"Hm a o čem můžu si vybrat způsob smrti?"
"Nechci tě...... zabít já..... Chci...... tě mít u sebe......" jeho hlas byl zvláštní nikdy jsem u něj takoví neslyšel, mluvil opatrně jako kdyby řekl špatně jediné slovo tak zmizím.
"Hn chceš mě mít u sebe, abys měl koho vojet? Já myslel, že těch svých děvek máš dost!"
"Naruto já tě nechci jako děvku já tě........ (polkl) já tě asi....... miluju." řekne mi a podívá se na mě, je vidět, že je zmatený asi to moc nechápe, ale ten výraz.... myslí to vážně, ale nechci mu už nikdy věřit už ne už to nejde, ale přece možná......
"Miluješ mě? Jak mám vědět, že to myslíš vážně?." zeptám se, ale můj hlas se trochu chvěje. Sasuke si sáhl do kapsi a vyndal malou krabičku.
"Tohle by ti jako důkaz mohlo stačit, už víš jak to tu chodí tak pochopíš." s úsměvem se na mě podíval a podal mi krabičku a já si jí vzal. Byl v ní prsten s rudým kamenem. Moc dobře jsem věděl co to znamená. Ten prsten oznamuje, že já už jsem zadaný a nikdo už se mě nesmí dotknou v sexuálním smyslu. Sasuke zvedl levou ruku a měl na ní ten samí prsten. ,On to snad myslí fakt vážně??´ Chtě, nechtě se na něj usměju a nasadím si prsten, přece jenom pořád ho miluju i když už ne tak jako dřív, ale to se může změnit. Jak jsem si nasadil ten prsten tak se Sasukemu rozzářili oči.
"Miluju tě Naruto." řekl šťasntě a políbil mě, ale na drsně jako vždycky, ale jemně.
"Já tebe taky Sasuke." zepředu mu do ucha když se ode mě odtáhne.

Od toho okamžiku kdy mi Sasuke poprvé řekl, že mě miluje uběhl už týden a zatím to bylo to nejkrásnější co jsem zažil a Sasuke ani nechtěl sex, ale často se ke mně tulil a chtěl být skoro pořád se mnou.

"Naruto?" řekl Sasuke a podíval se na mě. Já byl natisklí u něj a skoro jsem spal.
"Hn... Děje se něco?" odpovím rozespale aniž bych se od něj odtrhl.
"No víš nechci tě nějak otravovat, ale menší sex by neuškodil." řekl trochu s obavami v hlase. Odtrhnu se od něj a usměju se.
"Neuškodil to je pravda." řeknu a políbím ho. Sasuke se skoro ihned přesunul nade mě a začal můj krk zasypávat polibky. Bylo to tak příjemné až mi naskočila husí kůže. Bylo to úplně něco jiného než když se mě dotýkal Orochimaru. Nad tou vzpomínkou jsem se otřásl.
"Děje se něco?" zeptal se mě překvapeně Sasuke.
"Ne jenom jsem si vzpomněl jak se po mě plazil Orochimaru. Fuj!" řekl a zatvářím se znechuceně " S tebou je to úplně něco jiného, Sasuke." usměju se a Sasuke taky. Pak se dál věnuje mému tělu a jeho líbání. Občas mě lehce kousnul, ale poraněné místo hned vyléčil polibkem nebo olíznutím. Polibky se dostal od mého bříška až po lem mích kalhot kam za chvílí proklouzla jeho nezbedná ruka. Dotk se mého "malého" kamaráda a já slastně zavzdychal. Když Sasukeho přestalo bavit hrát si s mím údem přes kathoty tak mi je strhnul i s trenkama, já se na něj překvapeně podíval.
"Huh nějaký nedočkavý ne, pane Uchiho?" řeknu s úsměvem a překulím se nad něj.
"Ty se mi divíš můj roztomilý blonďáčku?" řekne toužebně a olízne si mlsně spodní ret.
"Hn, ani ne, nedivím se ti." řeknu a začnu se věnovat jeho krku a šíjí. Postupně sjíždím níž a Sasuke při tom slasntě vzdychá. Dostanu se až k jeho kalhotám, ale na rozdíl od něj já mu je sundám rovnou a začnu se taktéž věnovat jeho údu do té doby než se slastným výkřikem nevyvrcholí. Spokojeně se usměju a olíznu si spodní ret na kterém je trochu jeho semene. Sasuke se překulí opět na mě a zasune mi opatrně ukazováček do zadečku. Slastně zavzdychám. Když Sasuke vidí, že mě to nebolí přidá další prst a pak další. Začně s nimi ve mně pohybovat a roztahuje je od sebe, já vzdychám slastí. Když vidí, že už jsem dost připravený zasune do mě jeho úd až po kořen na jeden příraz. Oba zavzdycháme slastí. Sasuke začně přirážet napřed pomalu, ale to mu po chvíli nestačí tak začně přirážet rychleji a ještě rychleji. Nezapomene ani na mě začně mi v rytmu přízarů hladit můj úd. Poslední příraz a oba společně vyvrcholíme. Sasuke ze mě opatrně vystoupí a svalí se vedle mě na postel.
"Bylo to úžasný, miláčku." zavrní mi do ucha, já jen přikývnu a usnu s úsměvem na rtech.

Všchno bylo nádherný až do toho osudného večera.....
"Hele Uchiho buď nám vydáš našeho bosse nebo si s tím tvím roztomiloučkým blonďáčkem rozdá každý člen nasí rodiny a věř mi, že se mu to moc líbit nebude. Ukažte mu to video chlapci." řekl nějaký muž kterého jsem neznal. Držel mi nůž u krku a jeho kumpáni mi drželi u hlavy pistole. Do videa dali nějakou kazetu, tušil jsem co na ní bude a nemílil jsem se, bylo tam jak znásilňují nějakého kluka. Díval jsem se na to skoro až vyděšeně a při té poslední větě co řekli se mi skoro zastavilo srdce. Ta věta byla : " Hele on už je tuhej! Ten toho teda moc nevydržel chlapy." řekl s úšklebkem nějaký vysoký chlap a kopl do toho kluka. Oni ho doslova ušukali k smrti a to samé chtělí udělat mě jenže..... Jestli jim Sasuke dá jejich bosse tak ho zabije a to přece nemůže, já šanci mám, že přežiju jsem na to zvyklí, ale Sasuke má menší šanci skoro nulovou....
"Dobře dám vám ho." řekl Sasuke
"Sasuke to nesmíš! On tě zabije!" řekl se slzami v očích a podívám se na něj.
"Jinak to nejde Naruto už nikdy nesmíš trpět." řekne mi a usměje se na mě.
"Hn a když zemřeš tak trpět nebudu? Vojede mě tady skoro každej!"
"Ne, tak to nebude, neboj se Naruto."
"Ale bude sám to dobře víš Sasuke!..... Ty mi nesmíš umřít. Já tam nezemřu slibuju." řeknu mu, ale nevypadá to, že by jsem ho obměkčil.
"Ne Naruto. Přiveďtě toho smardlavího hajzla." řekne Sasuke a dva členové naší "rodiny" se pro něj vydají.
Když ho přivedli proběhlo předání, ale já nechtěl aby Sasuke zemřel a tak jsem jednomu tomu hajzlovi vytrhl z ruky pistoli a jejich bosse jsem zastřelil. Naoplátku oni střelili mě, ale já to čekal tak jsem uhnul, ale stejně mě postřelili. Sasuke měl hned na to taky pistoli v ruce a členové naší rodiny taky. Naši nepřátelé to radši vzdali a rychle zmizeli.
Sasuke se ke mně rozběhl.
"Naruto jak to je? Kde tě to bolí?...."
"Nic to není Sasuke vážně je to jenom škrábanec." řekl jsem a usmál se. Opak, ale byl pravdou, jednomu výštřelu jsem neuhnul a ten mě trefil zezádu do plíce. Sasuke ucítil na ruce kterou měl na mích zádech krev. Uviděl to, ale už bylo pozdě. Umíral jsem.
"Mijulu tě, Sasuke." řekl jsem mu a z úst se mi spustili dva pramínky krve.
"Naruto! Ne to nesmíš nesmíč mi umřít nedělej mi to prosím!" řekl zoufale Sasuke.
"To nesmíš Naruto neumírej mi!"
"Promiň Sasuke, ale je pozdě.... sbohem." řeknu a zavřu oči. Zemřel jsem.
"Narutoooo!!!!" ozvla se Sasukeho vykřík naplněný smutkem a zoufalstvím.
"Taky tě miluju Naruto." řekl ještě po chvíli do ticha a přitiskl si moje bezvládné tělo k sobě, ale já už to neslyšel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 13. srpna 2011 v 0:29 | Reagovat

tak jo, co k tomu říct, začátek se mi líbil, páč to bylo pořád tak nějak v duchu tý povídky a říkala sem si: "tohle by mě nenapadlo,ale líbí se mi to" a při části s prstýnkem sem si říkala: "jo tohle už je jen její chuť" ale tak beru to, přeci jen je to tvé pokračování:)já si jen prostě v tomhle duchu nedokázala představit Sasukeho až tak něžnýho a tak zamilovanýho, pro mě to byl prostě bastard skoro celou svou duší, i když samozřejmě něco v něm mu prostě říkalo, že Naruto je pro něj víc, ale nikdy by to nepřiznal ani sobě ani nikomu jinému:) já vim sem rejpal a hroznej a nejsem dokonalá, ale je lepší dodržovat v povídce vždycky jeden čas, pak to totiž svádí si třeba přítomnej upravovat na minulej a člověk se pak na povídku moc nesoustředí, tohle neber jako kritiku, ale spíš jako menší radu, jinak to bylo pěkné a myslím, že kdybych nikdy nenapsala první část, tak bych určitě byla unešená i z té romantické části, kterou si do toho vložila ty:) jak už jsem říkala, tohle je tvoje povídka a zároveň tvůj pohled, takže z tohohle hlediska to bylo prostě opravdu fajn:)

2 Hagumi-chan Hagumi-chan | 13. srpna 2011 v 18:02 | Reagovat

Já vím psala jsem to tak trochu ve spěchu pak jsem odjížděla pryč :D ale jsem ráda, že se aspoň trochu líbí :)

3 Michi Michi | Web | 28. srpna 2011 v 18:04 | Reagovat

Pěkné....:)
Nechceš se přihlásit do VYPS (velká yaoi povídková soutěž http://michiinka.blog.cz/1108/velka-yaoi-povidkova-soutez-prihlaska
Určitě na to máš...:)

4 sana-chan sana-chan | E-mail | 11. února 2015 v 16:23 | Reagovat

Pááni....😢 tak Toto ma skoro rozplakalo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama