.

(Ne)normální den

18. července 2011 v 21:27 | Hagumi-chan |  Jednorázovky

Gomenasai za ty chyby snad už jsme je všechny odstranila.
Hagumi-chan
(Ne)Normální den)
"Narutooo vylez konečně z tý postele!" ozvalo se z kuchyně. "
No táák mě se ještě nechce!" odpověděl ještě napůl spící blonďáček. Mezi dveřmi se objevil černovlasý mladík s tikem v oku:
" Naruto jestli okamžitě nevylezeš tak tě z tý postele vykopu!" "Hmm...." odvětil blonďáček svému rozlobenému spolubydlícímu to ale černosláskovi nestačilo a prostě chudáčka blonďáčka vykopl z postele, Naruto se po chvíli zvednul ze země s vražedným pohledem se tváři:
" Sasuke Uchiho piš si svoje parte!" Sasuke se jenom usmál.
" Naruto víš, že musíme jít do školy? Tak koukej makat nebo ti zamknu pokoj a budeš spát na gauči!" řekl mu a hodil po něm školní uniformu ( po Narutovi). Naruto i když se mu nechtělo tak se mu podařilo se vyhrabat z postele a šel se nasnídat. Na talíři měl jako vždycky nějakou dobrotu.
,Mmmm je skvělí mít doma někoho kdo umí tak dobře vařit.´ pomyslel si Naruto a s chutí se pustil do jídla.
Škola
Naruto si okamžitě jak přišel do školy sednul do poslední lavice u okna, bylo to jeho oblíbené místo a místo nudné hodiny mohl pozorovat dění před školou a nebo, když se nedalo nic jiného tak pozoroval auta, vedle něj si sednul Sasuke, seděl vedle něj proto, aby když na Naruta nějaký učitel mluvil tak, ho na to upozornil. Ty dva Sasuke a Naruto i když spolu bydleli tak se nějak spolu vycházeli no nezabili se, ale byli zadši když od sebe byli dál. (divný co když spolu celý den sedí a bydlí spolu xD )
"Hey Naruto pokus se aspoň dávat pozor jo." řekl Narutovi Sasuke
" Hmmm noooo …. , ale jo pokusit se můžu." odvětil blonďáček a uhnul pohledem směrem k oknu, Sasuke na něj hodil takový menší vražedný pohled a chtěl mu začít nadávat, ale bohužel zazvonilo a on to už nestihl. Celé vučování probíhalo celkem stejně, Naruto pořád nedával pozor, Sasuke do něj furt šťouchal ať se probere a dává pozor, ale Naruto se stejně výuce nevěnoval o nic víc tak to po chvíli černovlásek vzdal.
" Ehmm Sasuke co je odpoledne za hodiny?" zeptal se blonďáček a nervózně se podrbal na hlavě, věděl co ho čeká- Sasukeho proslov o tom že má při hodinách dávat poroz, nebo si apoň napsat rozvrh. Místo toho Sasuke klidně odpověděl.
" Ehmm počkej podívám se," začal prohrabávat tašku přes rameno," mámeee tělák s mistem Gaiem." jak to dopověděl oba nasadili velmi zmučený výraz...
" No to snad neeee! Ten mě zase utýrá k smrti!" řekl smutně blonďáček.
"Jo, zase se zítra ráno nebudu moct hnout." posmutně i černovlásek
Tělocvik
"Tak děcka zahrajem si fotbal!" řekl zvesela učitel tělocviku mistr Gai. " My nejsme žádný děcka!" křikl někdo, ale kdo ví kdo, mistr Gai se nad tím jenom pousmál a šel pro míč........ "Taaaak rozdělte se do tří mužstev, jestli se nedohodnete rozdělím vás sám." " Ehm mistře Gai jak víte my se prostě sami tak nějak spravedlivě nerozdělíme no tak... ehm.... musíte vy …. jako vždy." řekl Gaara a Gai svěsil hlavu. " Věděl jsem že to někdo řekne, tak rozdělím vás podle toho schopností napřed vyberu tři nejlepší takžeee..... Naruto...... Sasuke a …. Kiba, pojďte sem tak vy si vyberte koho by jste chtěli a já to pak ještě poupravím." řekl a kluci se dali do práce. Hra: "Narutoo nahraj mi jsem volnej!" zakřičel někdo z Narutova týmu a Naruto mu nahrál, skŕe bylo 1:0 pro Sasukeho tým a Naruto s ním nehodla prohrát. Po asi 5 minutách se podařilo Narutovi skórovat, ale Sasuke taky nechtěl prohrát ( jak jinak je to přece Uchiha xD ) a tak, když byl jednou míč tak nějak ve prostřed hřiště a nikdo u něj nebyl (zatím) se po něm Sasuke rozbehl, ale to už pro něj běželi i ostatní v čele s Narutem, ale jak Naruto běžel tak mu někdo podrazil nechtěně nohy a on sletěl na zem a vzal sebou i Sasukeho, jenže to bylo ještě horší on jak Naruto letěl tak se černovláskovi tak nějak přilepil na pusu takže to vypadalo, že se pusinkují. Jak dopadli na zem tak na sebe jenom čučeli, až se málem zapomněli od sebe odtrhnou, všichni okolo z toho měli samozdřejmě druhý Vánoce, že se Naruto pusinkuje s Uchihou a ještě na něm leží ( to jsou orgie xD ). " Ehm... promiň Sasuke." řekl tak trochu víc vyjukaný blonďáček, Sasuke an něj jenom zíral jak na ducha, ale pak se vzpamatoval.
" Co to děláš ty usuratonkachi?!" a hodil po něm vražedný pohled, Naruto se na chvíli zarazil, ale pak..
" Já za to asi můžu ne že mi někdo podkop nohy, dattebayo!"
" Tak ze mě aspoň slez když říkáš, že to není tvoje vina!" řekl černovlásek a pořád ho nezapomínal vraždit pohledem. Naruto se chtěl z něj odvalit, ale najednou syknul bolestí.
" No víš Sasuke já bych rád slezl, ale ono to nějak nejde." špitl Naruto s obavami co se bude dít.
" A proč ne?" zeptal se černovlásek
"No víš já si asi něco udělal z nohou a jelikoš jí mam pod tebou tak mě to docela dost bolí." Sasuke se podíval na Narutovu nohu kterou měl pod jeho a pokusil se jí uvolnit což se mu po chvíli i povedlo.
"Tak Naruto můžež ze mě slézt."
"Ne nemůžu." řekl smutně Naruto
"Tss ty mě snad miluješ nebo co, že ze mě nechceš slézt?" řekl Sasuke s jeho známím úšklebkem
" Blbečku! To ani náhodou, ale já se prostě nemůžu hnout. Jak se hnu okamžitě mi tou nohou projede strašná bolest." Ty dva tam tak leželi a povídali si, ale zapomněli, že je všichni pozorují a když se zebe furt nezvedaj tak si mysleli, že si vyznávají lásku.
"Hmm, tak počkej zkusím tě ze sebe nějak sundat." řekl černovlásek a chytil Naruta.
" Dobře, ale jestli to bude bolet tak tě zabiju." ostatní jak to slišeli tak se jenom usmáli ( perverzáci xD).
"Auuu! To bolí přestaň!" křikl Naruto
" Musíš něco vydržet ježiš Naruto ještě jsem s tebou skoro ani nepohnul." zavrčel černovlásek a i přes Narutovi poznámky, že to bolí ho ze sebe sundal, dav kolem nic sklamaně sklopil hlavu, protože neviděli další pusinku ( xD ).
"No vidíš ani to moc nebolelo."
"Nebolelo??? Ne vůbec jenom trošičku!..... Víš co bolelo to a to docela dost dattebayo!"
"Hmm kde tě to bolí?" zeptal se Saduke a sednul si k Narutovo noze.
"No v koleni proč?"
"Hmm asi to máš vykloubený Naruto, proto to tak bolí."
"Naniiii? Ne to snad neee, to stašně bolí, když to vracej!"
"Jo bolí to dost, vím to z vlastních zkušeností, když mi vraceli rameno a u kolene je to ještě horší. Tak jo musíš k doktoru. Mistře Gai Naruto musí k ortopedovi má vykloubený koleno." oznámil Sasuke.
" Neee to je dobrý já to nějak vydržim." snažil se protestovat Naruto
" Hmm tak se postav Naruto." řekl černovlásek a blonďáček se pokusil postavit, no postavit se postavil, na jednu nohu.
" Postav se i na pravou." Naruto se váhavě postavil i na pravou, ale jakmile na ní přenesl jenom trošičku své (muší xD) váhy. Okamžitě slítnul s bolestným syknutím k zemi.
"Vidíš musíš jít k ortopedovi ten ti to koleno vrátí a dá do sádry a už to nebude bolet. Řekl Sasuke jakoby to říkal malému dítěti.
"Fajn, koupíš mi za to 5 misek rámenu?" zeptal se Naruto s prosebným kukučem.
"Oh co mám z tebou dělat, jo koupím ty jich třeba i šest, ale necháš si to ošetřit."
"Jo nechám a ani neuteču slibuju!"
"No tak s tím, že neutečem jsme si celkem jistý." řekl Sasuke a nasadil ten svůj úšklebek.
U Doktora
" Sasuke, já se asi bojim." řekl Naruto
" Jo já vím, protože mi totálně drtíš kosti v ruce."
" Ehm promiň." řekl Naruto a snažil se zakrýt smích
"Další prosím!" řekla mladá sestřička
"Tak Naruto jdeme!"
" A musím? Mě už to nějak přestalo bolet." snažil se vykroutit.... marně
"Jo musíš pojď." řekl Sasuek a chudáka Naruta do ordinace odtáhl, když ho tam dotáhl odešel.
"Hele usuratonkachi ne, že budeš žvát na celou nemocnici jo?!" řekl Sasuke a arogantně se usmál, Naruto ho jenom probodl pohledem.
"Tak s čím máš problém?" zeptal se mile vyhlížející doktor
"No.... ehm asi mám vykloubené koleno." znervozněl blonďáček
"Dobře ukaž mi to koleno." a Naruto si vyhrnul nohavici.
Doktor si to koleno prohlédl, bylo takové krásně nateklé a fialové, ale když s ním zkusil hnout tak chudáček blondáček tak zavyl bolestí tak, že se až doktor lekl.
" Ehm pardon, tak zrengenujeme to a pak uvidíme." řekl doktor
Chvíli se díval na rendgenový snímek a pak řekl: " Ano vážne je to vykloubené a to docela ošklivě, ale nebojte kloub vrátíme zpět tam kam patří, dáme to na 3 týdny do sádry a bude to v pořádku."
"Ehm dobře..... mohl bych vás o něco poprosit?" řekl Naruto prosebně
"Ale jistě o co?"
"Je to trochu trapný, ale mohl by tam se mnou být muj kamarád Sasuke?"
"No …. dobře jak myslíš. Sestři zavolejte sem prosím toho chlapce co přišel s Narutem."
Sasuke na vyzvání přišel do ordinace a zvědavě si prohlížel scenérii před sebou: klidný dokrot, rozklepaný Naruto, sestřička pobíhajíci po organaci připaravující věci na "zákrok" nad tím vším se musel pousmát.
"Copak Naruto chceš abych tě držel za ručičku?" zeptat se vážně Sasuke, ale úsměv nedokázal včas zakrýt.
"Jo tak trochu jo nebo tu aspoň buď se mnouuuuu." Sasuke se pousmál a sednul si vedle Naruta
Jakmile doktor začal Narutovi koleno vracet Naruto jeom stiskl zuby a zatínal nehty do sedačky a drtil Sasukemu ruku, ale pak jak doktor škubnul tak mu nechtěně výlétlo: " Kurvaaaaa! To bolí jako svině!"
" Jo mě to taky bolí jak mi drtíš kosti v ruce, opět!" řekl káravě Sasuke a Naruto povolil.
"Tak koleno je zpátky teď už to jenom dáme do sádry." řekl spokojeně doktor, ale radši to koleno ještě jednou zrendgenoval a pak až dal Narutovi sádru. Pak jim ještě řekl kdy mají chodit na prohlídky a poslal je domů.
" No tak vidíš Naruto noha už se může začít hojit a ty se můžeš jít nacpat rámenu." řekl povzbudivě Sasuke
"Ty mě tam fakt vezmeš?" řekl Naruto a rozzářily se mu oči.
"Jo to je jasný slíbil jsem ti to přece." usmál se na něj černovlásek a oba se spokojeně vydali k rámen restauraci kde se Naruto nascpal k prasknutí pak vyrazili domů.
Doma
"Tak Naruto jsme doma." řekl s úlevou Sasuke kterému pořádně zhubla peněženka.
"Jo jsme doma a jsem moc rád, že toho doktora mam za sebou tebayo!"
"Jo to máš no a já mam asi o kilo lehčí peněženku." řekl Sasuke s ne příliš potěšeným výrazem.
Naruto se na něj zkoumavě podíval, ale pak se tomu jenom z chutí zasmál: " Neměl jsi mi nabýzet rámen."
" Neměl už jsme poučen neboj se." Naruto šel za Sasukem do kuchyně, ale jelikoš tak trochu zapomněl, že musí s těmi berlemi dávat pozor, tak si nevšimnul, že je tam takové nafukovací křesílko a berlí se za něj zachytil a spadnul a jelikož byl Sasuke těsně před ním tak na něj spadnul, ale naštěstí a taky Sasukeho rychlím reflexům ho stačil chytit.
"Em Aragatou Sasuke, ale už mě můžeš pustit." řekl Naruto když už pevně stál na jendé noze a opáral ze o berle, ale nevypadalo to, že ho Sasuke chce pustit.
"Naruto chvíli se nehýbej jo." řekl a očekával Narutovu reakci, ten jen přikývl. Sasuke se k němu začal přibližovat tak, že jejich obličeje od sebe dělilo sotva pár milimetrů.
"Em Sasuke co chceš-" nestihl to doříct když mu Sasuke přitiskl svoje rty na ty jeho a začal ho jemně líbat. Naruto stuhl, ale nebránil se, líbilo se mu to a tak se zachvíli do polibku také zapojil. Sasuke si toho všiml a přidal na intenzivitě polibku, který po chvíli přešel v drsný vášnivý polibek. Po chvíli už se Sasuke nemohl ovládat a zajel rukou pod Narutovo tričku, Narutou sebou cuknul, ale jak mu začal Sasuke přejíždět po bříšku tak si to nechal líbit. Když Sasuke zjistil, že se mu Naruto odevzdal, začal ho líbat a později i jemně kousat na krku a šíji. Odměnou za tuto péči byly Narutovi tiché, spokojené steny.
Rozhodl se zajít ještě dál, vzal Naruta do náruče a odnesl ho do pokoje, ale Naruto se na něj trochu zděšeně podíval.
"Sasuke co chceš dělat?"
"Ty jsi to nepochopil Naruto?" odpověděl a mlsně si olízl spodní ret, ale Narutovo zděšení se zvyšovalo.
"Ehm víš Sasuke, ale já to nechci....ne teď."
"Neboj se když se ti to nebude líbit tak přestanu slibuju." zašeptal mu do ouška a začal se opět věnovat jeho krku a bříšku. Naruto se neklidně zavrtěl, ale nakonec přikývl, Sasuke se jen pousmál a pak začal Narutovi stahávat tričko, naskytl se mu pohled na Narutovo lehce opálené vypracované bříško a hruď, Naruto se začervenal.
" Naruto víš, že máš úžasný tělo?" zeptal se Sasuke a už se ani nesnažil skrývat v hlase touhu. Naruto už mohl konkurovat zralému rajčátku jak byl červený.
" Jsi k sežrání když se takhle červenáš."
" A ty se divíš? Prohlížíš si mě tu, osaháváš a další taková věci tak se nediv!" řekl trochu uraženě Naruto.
"Ale no taak neříkej mi, že se ti to nelíbí."
"Nooo to jsme neřekl, ale stejně....."
"Ale? Ty mě snad nechceš?" zeptal se trochu s obavami Sasuke.
"No... napřed se tě na něco zeptam já, od kdy mě chceš? Vždyť mi dva jsme se nenáviděli. Divím se vůbec, že jsme spolu mohli bydlet a ty po mě najednou vyjedeš? Tak od kdy?"
"Já nevím, ale asi od tý nechtěný pusy, líbila se mi a chtěl jsem další a pořád chci." naklonil se pro dlaší polibek a Naruto mu ho rád dal.
"Tak a teď mi odpověz ty. Chceš mě?" zeptal se Sasuke.
"Jo chci a moc."
" Správná odpověd Naruto."
"Miluju tě Sasuke." řekl Naruto a ústy mu proklouzl tichý sten.
"Já tebe taky Naruto." řekl jemně Sasuke a vášnivě ho políbil.
Poté Sasuke začal opět Narutobi zasypávat krk polibky. Slíbával mu kapičky potu nakřed z krku pak přestopil k Narutovím bradavkám chvíli se jim věnoval dokud neztvdly, pak jel jazykem od hrudi až k bříšku a nechával za sebou vlhkou stopu. Chvíli ho líbal po bříšku a "šmejdil" Narutovu všudem kde byla odhalená kůže, až nakonec zajel rukou pod Narutovi kalhoty, které mu po chvíli stáhl.
"Ehm Sasuke nechci ti jako nic říkal, ale proč já jediný jsme tu nahý?"
"Tak proč mi to oblečený nesundáš?" zeptal se Sasuke a Naruto ani chvilku naváhal a srhal ze Sasukeho obleční. Oba užili krásnou noc až nakonec společně vyvrcholili.
Ráno
Víkendová rána měli Naruto i Sasuke nejradši, nemusí se brzo vztávat a navíc když víte, že vedle vás leží někdo koho milujete a on miluje vás tak je ráno ještě krásnější.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hagumi-chan Hagumi-chan | E-mail | 18. července 2011 v 21:35 | Reagovat

Doufám že se vám moje první Naruto FF bude líbit :)

2 May Darrellová May Darrellová | Web | 21. srpna 2011 v 19:38 | Reagovat

No bylo tam pár chyb, ale kdo je nemá. ;) Byla to hezká jednorázovka. =)

3 Aki-chan Aki-chan | E-mail | Web | 18. září 2011 v 16:26 | Reagovat

Hagumi-chan ja ta milujem ^^ To bolo úplne  kawaidné!!!!

4 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | 19. září 2011 v 14:22 | Reagovat

[3]: Arigaatou gozaimasu ^^

5 Asuky=3 Asuky=3 | 24. září 2011 v 1:22 | Reagovat

Moc krásně napsaný napsaný obdivuji tě :-)

6 Natsuko Natsuko | Web | 27. listopadu 2011 v 18:10 | Reagovat

Áááá konečne som to dočítala, božie! ^^

7 taimeitenai taimeitenai | Web | 26. prosince 2012 v 20:29 | Reagovat

pekná poviedka naozaj ma v niektorých chvíľach pobavila Musím sa priznať, že tento pár mám asi najradšej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama