.

Chci abys byl víc než můj žák... - 1

21. července 2011 v 21:19 | Tamiko + Hagumi-chan |  Jednorázovky
Pohodlně se usaďte...
Ladies and gentleman, fialová Tamiko a modrá Hagumi-chan vám přináší tuhle zbrusu novou SasuNaru povídku! Enjoy! :DVenku byl krásný jarní den a Naruto se po dlouhé době šel podívat do školy. Jeho dlouhá absence byla způsobená jeho nešikovností. Nebo snad šikovností? Prostě a jednduše, se mu podařilo zlomit si nohu - otevřená zlomenina, jak řekla Tsunade. Celé týdny nemohl do školy, ale nedalo by se říct, že by mu to něják moc vadilo.
Ve škole nikdy neměl moc přátel, protože byl jiný než ostatní. Nezajímaly ho žádné drby ani nic jiného a o Sakuře, která byla idolkou všech spolužáků ze třídy si taky nemyslel nic dobrého.
Ale i přes to že byl jiný (nebo možná právě díky tomu) se s ním spřátelili tři chlapci: Gaara, Shikamaru a Kiba. Jsou to jeho jediní přátelé a možná by se taky do přátel dala započítat drobná dívka Ino. Ona jako jediná s Narutem z dívčí strany mluví.
Narutův normální školní den:"Narutooo! Dělej, vstávej, nebo tě z tý postele vykopu!" zakřičel Narutův táta. Naruto jenom něco zabručel a spal dál. "Dělej a vstávej, nebo zase přijdeš pozdě!" opět ho vybýdlo otec ale už nečekal na odpověd a prostě Naruta z postele vykopl, Naruto se na něj podíval se strašně ublíženým pohledem.
Když se dostal do školy, rozhlédl se po svých přátelích. Ani jednoho momentálně neviděl, takže si sedl do lavice která byla nejvíc vzadu u okna a doufal, že bude mít klid.
Vytáhl si učebnici a sešit a jelikož do hodiny zbývalo ještě dost času, pustil si do sluchátek svoje oblíbené písničky. Přestal vnímat okolí a tak ani nepostřehl, že už zvonilo. Najednou mu někdo zaklepal na rameno a on nadskočil. Lekl se nenadálého doteku někoho jiného.
,,Vstávat, už je hodina," usmál se na něj mladík, který ho zřejmě probral z tranzu. Narutose na něj podíval pohledem, který říkal, že by se ho už radši neměl dotýkat.
,,Není," podotkl prostě a podíval se na něj přes oponu svých krátkých blonďatých vlasů. ,,Hodina začíná, s příchodem učitele a ne se zvoněním," poukázal na svou prostou pravdu, za kterou si stál snad celý svůj život. Mladík se zasmál a lehce zakroutil hlavou. Naruto nechápal proč. Že by ho musel poučovat zrovna nějaký nový spolužák se mu vůbec nelíbilo.
Ale musel uznat, že mu to sluší. Černé vlasy a tmavé oči připomínající nebe za bouřky. Navíc ještě vysoký a svalnatý. Přesně ten typ muže, po kterém se každá dívka otočí.
,,Ty opravdu spíš," vytrhl ho jeho hlas z přemýšlení. ,,Takže ještě jednou pro tebe. Jmenuji se Uchiha Sasuke a jsem váš nový učitel dějepisu." Naruto překvapeně zamrkal. Myslel si, že je to spolužák a on to je nový učitel. No páni. Ještě že mu neřekl, aby mu dal pokoj. To by bylo asi horší, prolétlo mu hlavou.
,,Jsem tu jen na záskok na pár týdnů, takže se neděste, že se mě nezbavíte...". Všechny dívky si v tu chvíli povzdechly a on pokračoval dál: ,,Doufám, že spolu budeme těch pár týdnů dobře vycházet," usmál se a většina dívek ve třídě omdlelo.
Naruto se se na suplujícího učitele podíval, jako kdyby mu nerozuměl co říká a najenou řekl nebo to z něj spíš vylítlo aniž by přemýšlel: " Cožeeee?? Ty jsi supl?! Vždyť nemůžeš být ani o rok starší než my!" a zíral na něj jako by spadl z Marsu. Sasuke se jen pousmál: " No, víš, jsem asi tak o 7 let straší než vy, ale když mi tak lichotíš tak si to nechám líbit, že je mi opět 18." a mile se na něj usmál, Naruto si ho nedůvěřivě změřil pohledem. " Hmmm, takže říkáááš," protáhl " že je ti 24?" " Ano 24, jsem tu na praxi." řekl mile Sasuke. " Ahá, takžeee... no radši nic." řekl a posadil se se šibalským úsměvem na rtech.
"A ještě," řekl Sasuke", bych byl rád kdyby jste mi tykali všichni ostatní jako tady... No, ehm..." " Naruto, Uzumaki Naruto!" řekl hrdě Naruto. " Ano, jako Naruto, a teď se můžeme pustit do učení." řekl Sasuke s úsměvem, ale celá třída jasně vyjádřila svůj nesouhlas.
...
3. Hodina čeština:
Oh tahle hodina je tak nudnáááá!´pomyslel si Naruto a pohledem zkoumal co se děje venku a totálně přestal vnímat.
"Naruto?" ozvalo se od katedry, ale Naruto nijak nereagoval a dál čučel z okna. "Naruto!" ozvalo se už trochu podrážděně u Narutovi hlavy a Naruto sebou cuknul jak se lekl. " Můžeš dávat pozor?" zeptal se už opět Sasuke svím milým hlasem. "Pokusím se." řekl znuděně Naruto a tím Sasuekho trochu naštval. " Hmmm takže tě asi rozptyluje to okno, že?" zeptal se Sasuke. "Ne, nerozptyluje!" řekl trochu drzým tónem Naruto, Sasukemu už se začalo mírně cukat obočí.
"Dobře jak chceš jdi si sednou do první lavice Naruto." " No tááák mě se tam nechceeee!" zaprotestoval Naruto. " Hm to máš blbý, jdi si tam sednout!" řekl Sasuke a bylo vidět že mu opět cuká obočí.
Naruto jak to viděl tak snahu o to udžet si svoje oblíbené místo vzdal a šel si tam sednout. Sasuke nasadil zvláštní úsměv, Naruto to viděl, ale rozhodl se to ignorovat. Naruto před poslední hodinou si uvědomil, že se na ní těší, byla to sice výtvarka kterou měl v oblibě, ale Naruto si uvědomil, že se netěší na to že budou kreslit a nebou se učit, ale těšil se na toho mladého tmavovlasého muže.
...
Když Naruto dorazil domů, jako první zamířil k zrcadlu. Díval se sám sobě do očí a najednou tam viděl něco, co mu mělo být zapovězeno. Cit, který tam viděl, se mu vůbec nelíbil. Nechctěl to vidět! Lásku.
Láska jen každému ubližuje, vždyť je to všude kolem něj. Ta bolest, kterou nikdy nechtěl okusit. A najednou je v ní? Stačilo 45 minut a on už se stihl zamilovat?! Je na kluky?! Ne, to ne. Určitě si to jen namlouvá.
Stačilo se dívat na ostatní a vidět, jak se jejich láska pomalu mění. K lepšímu? K horšímu? Nevěděl... Jeho rodiče se dřív taky milovali, a teď... Každý den se hádají.
Bouchl do zrcadla tak silně, že se málem rozsypalo.
Podíval se do zrcadla znovu. Jeho oči jakoby pohasly, ty stopy už tam nebyly. Ulehčeně si oddechl a zasmál se. Takhle se mu už dlouho neulevilo. Zvesela se usmál a pustil se do hory úkolů a sešitů, které se na něj s příchodem školy navalily.
...
- Večer Narutovi zazvonil mobil. Netušil, kdo by mohl v tuhle hodinu volat, ale zvedl to. "Héj, Naruto! Zase tvrdneš doma, co?" ozval se z druhého konce rozesmátý hlas.
"Kibo, jsi to ty?" chtěl se Naruto ujistit že si opravdu povídá se svým nejlepším kamarádem,protože jeho hlas zněl z telefonu cize. "Jasně! Hele, máme tady oslavu... Ino poprvé dostala dobrou známku! Od toho novýho učitele! Nechceš se k nám přidat?" smál se Kiba. Naruto s radostí souhlasil a za několik minut už pospíchal na místo oslavy.
Když dorazil, zábava už byla v plném proudu. Shikamaru se zrovna smál nějákému vtipu a Ino se plazila po Kibovi, který vypadal že každou chvílí usne. Gaara stál jako obvykle stranou a jen to všechno pozoroval. Naruto si povzdechl a objednal si drink.
"Narutooooo!!" ozvalo se po chvilce. " Tady jsi, chtěli jsme na tebe čekat no, ale znáš Kibu a Inu jak si daj jeden drinka tak to s nima jde z kopce." řekl s úsměvem Shikamaru. " Jo v poho. Tak jdem se vožraaaat!" křikl Naruto a všichni vehementě souhlasili. Po asi půl hodině? " Narutoooo to je moje nešahej mi na to!" řekl Kiba s vážnou tváří kterou si udžel asi půl sekundy a začal se opět šílenně smát.
" Ale no ták, Kibo, jenom si loknu!!!" řekl Naruto a opět se natáhl po Kibově skleničce, která už tam ale nebyla protože si jí už stačil ukrást Gaara, ale jak se tam chtěl Naruto natáhnou tak spadl z barové židličky a odporoučel se k zemi i s Kibou a Ino, která byla pořád na Kibovi.
" Naruto já tě asi zabiju!!" ozval se Kiba ze spod hromádky, ale Naruto jenom pomohl Ino dostat se z pod něj a spokojeně se na Kibovi rozvalil.
"Kibo ty jsi mě vyměnil mě nevyměnil za Ino? To by jsi mi neudělal že ne, lásko moje?" řekl Naruto a při tom nasadil co nejroztomilejší ale taky co nejuraženější výraz co uměl, dlouho mu nevydržel protože se začal hrozně smát. "Ale to víš, že ne Naruto miláčku můůůůj! To bych nemohl udělat!" řekl Kiba a chtěl se k Narutovi natáhnou jako že mu dá pusinku, ale Naruto mu jendu vrazil a říká: " To máš jediný štěstí a tohle si nech na doma."
Kiba nasadil uražený výraz, ale pak se společně s Narutem začali hrozně smát, protože už se to nedalo vydržet, jak ostatní se válí na zemi smíchem tak se prostě přidali.
Najednou se nad nimi pobaveně ozvalo: " No kluci že se nestydíte takhle na veřejnosti. Naruto a i všichni ostaní se podívali na černovlasého muže co stál před nimi a tak trochu se lekli. Naruto hned seskočil z Kibi a s opileckým hlasem řekl: " Nooo jak vidíte tak nestydímeee!" Sasuke se jenom usmál a obědnali si nějaké ostřejší pití, ale nikdo nestihl zaznamenat název, a přisedl si k nim. Všichni se na něj tázavě podívali.
Ale co když už, je tu tak není na škodu trochu opít jejich supla což se jim taky povedlo, ale ne moc, moc se nenechal zato Naruto ( který už byl totálně na mol) se dlouho nenechal pobízet k soutěži kdo toho vypije víc.... nakonec jí i vyhrál kluci proti němu neměli šanci, ale po té bitvě jim hostinský řekl že už jim nenalije a řekl jim ať jdou domů a tak šli..
" Hey Narutoo můžeš jít sám?" zeptal se Gaara který Naruta držel, aby Naruto mohl aspoň jít. " Počkej já to škit zkusím." ale popošel asi půl kroku a natáhl se na zem z čehož Sasuke chytl totální záchvat smíchu. " Hele, Uchiho, neser mě nebo na tebe vlítnu a uvidíš!" křikl naštvaně Naruto. " No tak pojď." řekl laškovně Sasuke a Naruto se skusil zvednou, ale jnějak se mu to nedařilo a tak to vzdal.
"Chceš odvést domů?" zeptal se Sasuke a Naruto jenom přikývl, nebyl schopen už ani zvednout hlavu. Sasuke ho tedy s velikou námahou zvedl a společně se vydali na místo kam Naruto Sasukemu říkal, že má jít tedy ka Narutovi domů. Po cestě si zpívali a dělali hrozný kravál a lidi na ně řvali ať jsou zticha, ale kluci to brali jako by jim říkali ať řvou ještě víc.
Když se ti dva konečně dopotáceli domů, bylo už dost pozdě. Sasuke se unaveně svalil na gauč. Naruto šel do kuchyně pro něco k pití. Když se vrátil, zůstal ohromeně stát a tupě zíral na Sasukeho v trenkách rozvaleného na gauči.
"S-Sasuke? Proč se mi tady svlíkáš?" zeptal se udiveně blonďáček. "No co, bylo mi vedro!" zasmál se opile učitel a Naruto poznal, že v sobě mám mnohem víc alkoholu, než si myslel, ale rozhodl se tento fakt ignorovat.
"Tak tobě je vedro, jo?! Studená sprcha ti pomůže!" začal se tlemit Naruto a odvlekl černovláska do sprchy. "Éééj, já necííí!" ječel Sasuke, ovšem proti Narutovi mu to nebylo nic platné, takže jen poslušně stál pod sprchou a čekal až Naruto najde kohoutek.
Po pěti minutách se mu to konečně podařilo a začala na ně téct vlažná voda. "To tady jako budeš -škyt- stát celou tu dobu?" zamračil se opilý Sasuke. Naruto vypadal, jako by se právě probralz tranzu a vylezl ze sprchy. Uvědomil si, že má ze sprchy úplně promočené oblečení. "Ááá, rychle se musím převlíkout abych nenastyd!" vyběhl rychlostí blesku z koupelny, ale natáhl se na dlaždičkách, "AUUU!"
"Naruto, seš v pořádku?" lekl se Sasuke když to zaslechl a vyběhl ze sprchy. Na chodbě našel Naruta, jak naříká "Auu, bolí mě zadek!" . Sasuke byl ale pořád opilý, takže si myslel, že blonďákovi je buhvíco. Odvlekl ho na gauč a posadil se vedle něj. "Sakra, co děláš, Uchiho?!" rozčiloval se Naruto"No, tak odpověz mi!"
"..."
"Eh, Sasuke?" štouchl do něj blonďák špičkou prstu. Bože ten blbec usnul! Proběhlo narutovi hlavou.
Zavrtěl hlavou a šel do svojí ložnice, ay se převlékl z mokrého oblečení. Začal se svlíkat už po cestě. Jenže jeho orientační smysl byl poněkud narušen alkoholem, a tak po 10ti minutovém bloudění bytem zkončil opět v obýváku, u Sasukeho. "Mno... vždyť je to jedno!" praštil sebou vedle Sasukeho a okamžitě usnul.
- Ráno:
První se probudil Naruto, ale jelikož ho hrozně bolela hlava tak se neobtěžoval otevřít oči, ale najendou přes sebe učítil něčí ruku která ho objímala kolem pasu Naruto otevřel oči a myslel že ten šok nepřežije ležel nahý v posteli s jejich suplujícím učitelem, který byl taktéž nahý.
"Sasuke, vstávej slyšíš!"řekl Naruto ale černovlásek jenom zamumlal něco ve smyslu nech mě spát a spal dál. " No taaak vztávej!" ale Sasuke po něm hodil polštář který vymanil z pod hlavy a řekl: " Nech mě spát nebo uvidíš!" ale najednou se rychle zvedl. " Co tady dělam s tebou v posteli??? A ještě.... nahej???" Naruto jenom pokrčil rameny ve smyslu ,já nevím´ a pokoušel si vzpomenout, co se včera stalo.
" Sasuke, ty náhodou asi taky nevíš jak jsme se sem dostali?" zeptal se Naruto a podííval se na Sasukeho tázavím pohledem. " No pokud vím tak jsme tě dotáhl domů," řekl a zamyslel se," ale pak mam totální okno a ani nevím co se pak dělo v tom baru, pamatuju si jenom jak jsme šli z baru a jak jsme došli ke dveřím, ale pak už nic." " Aha to já si nepamatuju ani tu cestu." řekl Naruto a začal se smát. " Není divu, vždyt jsi byl totálně namol a navíc po cestě jsi se i se mnou asi 5krát vyflákal..... oh my god mě tak bolí hlavaaa!" " Jo, mě taky tak tolik někřič nebo ti nacpu polštář do pusy!" řekl Naruto a Sasuke se zasmál, ale pak už na sebe zírali jen mlčky.
...
Druhý den si Ino všimla, že u sebe buhvíproč staou, obnošenou a divně oranžovou věc, které Naruto s oblibou říká mikina. Věděla, že má tu mikinu hodně rád a tak se smilovala a nevyhodila jí, a když podle jejího názoru by si to ten starej hard rozhodně zasloužil.
Zrovna klepala na dveře Narutova bytu, ale nikdo neodpovídal, takže prostě bez pozvání vtrhla dovnitř. Scéna, kterou uviděla, jí ale totálně vyrazila dech.
-
"Proboha co se tu děje?!" vykřikla blonďatá dívka. " Eh... Ino... to není jak to vypadá..." řekl rozpačitě Naruto. " Tak co se tady děje?" zeptala se Ino když se trochu vzpamatovala z prvotního šoku. "No, víš, ehm... já nevím, ráno jsme se tak už probudili a no.... ehm nevím jak ti to vysvětlit, protože si nic nepamatuju a tady Sasuke taky ne." snažil se jí trochu přesvědčit.... marně. "Hmm, nám to připadalo divný, že ani jeden z vás nebyl ve škole. A hádejte co nás napadlo, kde jste." řekla Ino už trochu pobaveně. " Jasný, chápu, mě by to taky napadlo, ale ne nic takovýho nebylo!" ujistil jí Naruto. ,Teda snad nic takovýho nebylo.´ problesklo mu hlavou a podíval se na Sasukeho který jenom zíral na Ino jako by byla nějaký výstavní exponát, ale pak se ukázalo proč tak vejrá: "Naruto, kde máš záchod?" "Záchod je ve vedlejším pokoji, proč?" řekl Naruto a nasadil pobavený úšklebek. "Ne to ne, ale chce se mi...." nestačil to ani doříct když s rukou na puse utíkal na záchod. "Ahaaa tak proto!" Naruto se začal smát a Ino se lehce usmála. Když se Sasuke vrátil (už nebyl nahý škoda.... našel trenky :D) byl pořád zelený a občas změnil barvu. Chvíli váhal, jestli sebou má fláknout do postele nebo jít domů... vyhrála postel. "Hele, Sasu-chan, kdy půjdeš domů?" zeptal se Naruto jakoby dívčím hlasem. " Ehm, měl bych jít, ale mě se nechce se zvedat... A navíc se mi nevybavuje, kde bydlím." řekl Sasuke a následně se zahrabal pod deku a znovu usnul. Naruto šel s Ino ven a nechali ho vyspat. Když se Naruto vrátil domů jeho učitel už tam nebyl, na posteli byl jen vzkaz, že se mu udělalo líp a šel domů.

Opět škola
Hodiny ukazovali 5 minut do konce hodiny. Těch pár minut připadalo Narutovi jako věčnost, protože měli matiku, ale Naruto věděl, že když vydrží ještě těch 5.... ne už jenom 4 minuty tak bude konečně moct jít domů a užít si víkend, ale v tom někdo vstoupil do dvěří a říká. "Naruto po vyučování se prosímtě dostav do kabinetu vašeho suplujícího učitele." řekl mladý šedovlasý muž.
"Hm nevíte co mi chce?" zeptal se znuděně Naruto.
"Ne to opravdu netuším." odpověděl a odešel.
Po vyučování šel Naruto do Sasukeho kabinetu. Když přišel před něj trochu znervózněl. , Co my asi bude chtít? Že by si vzpomněl co se stalo tu noc a chce mi to říct? Nebo mám nějakej průser, opět? Ne to ne nic sem neproved... teda snad.´prolétlo mu hlavou několim myšlenek, ale ty nakonec vypustil z hlavy a zaklepal.
"Dále!" ozvalo se a Naruto vešel do místnosti ve které našel černovlasého mladíka sedícího ve svém pracovním křeslě, přemýšlejícím nad nějakými papíry.
"Ehm Kakashi sensei mi řekl, že za vá... teda tebou mam přijít." řekl nervózně blonďáček.
"Ano potřebuju se tě na něco zeptat."
"Ano a o co jde?" zeptal se blonďáček. Černovlásek vstal a přešel těšně k Narutovi, sundal si brýle a pak sem mu z příma podíval do očí. Chtěl vědět jak bude blonďáček reagovat na to, že je u něj tak blízko. Blonďáček ještě víc znervózněl a nevědomky uhnul pohledem, černovláske se nad tím jenom pousmál a pohladil Naruta po tváři. Blonďáček ztuhnul, ale po chvíli se podíval na černovláska s tázavým pohledem.
"Em co to-" nestihl dopovědět, protože mu dal černovlásek malý polibek na pusu. Naruto ztuhnul, nevěděl co má dělat, přidat se nebo ho odstřit, tak prostě radši neudělal nic. Sasuke se zarazil, proč tam Naruto jenom ta stojí a nic neudělá? Pousmál se. ,Hm takže proti není, ale určitě neví jak se má zachovat.´
"Naruto?"
" Jo?" odpověděl otázkou Naruto.
"Nelíbilo se ti to?" zeptal se černovlásek a nasadil trochu zklamaný výraz.
"No já nevím, nemůžu říct, že se mi to nelíbilo... Já ani nevím co si o tom mám myslet.... Jsem zmatený." řekl blonďáček.
" Aha tak to je..... No až budeš vědět tak za mnou přijď ano? Řekl Sasuke a dal mu ještě jeden malý polibek a odešel ze sborovny a nechal tam blonďáčka samotného.
Konec první části
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LuLu LuLu | 18. září 2011 v 16:54 | Reagovat

Víc! Takhle to useknout *fnuka* tohle se prece nedelaaa T.T

2 Natsuko Natsuko | Web | 14. ledna 2012 v 14:56 | Reagovat

Čítala som to na mobile asi tak o 00:00 takže píšem koment až teraz: 1. diel totálne super! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama